مشکل لیورپول مهاجم است نه مدافع

جیمی کرگر، مدافع سابق لیورپول مشکل اصلی این تیم را عملکرد خط حمله اش می داند....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد محمد صلاح و البته به خصوص سادیو مانه و بابی فرمینو در فصل جاری را باید یکی از عوامل اصلی افت محسوس لیورپول قلمداد کرد. جیمی کرگر معتقد است بازگشت بازیکنان مصدوم کیفیت لیورپول را برای فصل بعد بهبود می بخشد، اما اضافه شدن مهاجمان جدید به خط حمله برای به چالش کشیدن عنوان قهرمانی در فصل آینده ضروری است.

جیمی کرگر، گفت: "لیورپول فصل بعد بی تردید پیشرفت خواهند کرد و در این شکی نیست. به محض این که سه مدافع میانی به میدان بازگردند این اتفاق رخ می دهد. ما مدام در مورد مدافعان میانی صحبت می کنیم، اما به نظر من مشکل بزرگ تر در انتهای زمین است، زیرا لیورپول در آنجا بازیکن مصدومی نداشته است.

این یک نگرانی مهم تر است، زیرا من مطمئن هستم که با بازگشت بازیکنان و همچنین خریدهای لیورپول در تابستان در این پست، ضعف های دفاعی که این فصل در بعضی مواقع دیده ایم برطرف خواهد شد. بیشتر اوقات شاهد حضور همان سه نفر در خط حمله بودیم  و دیگو ژوتا تنها بازیکنانی در بین مهاجمان بود که آسیب دید.

عملکرد سه مهاجم لیورپول در این چهار یا پنج سال شگفت انگیز بود، اما این فصل به ندرت شاهد حضور این سه بازیکنان کنار هم هستیم و کمبود گلزنی در این فصل بزرگترین نگرانی برای من بوده است. من هنوز فکر می کنم  فصل آینده لیورپول با بزرگ ترین ترین چالش ها مواجه خواهد بود، اما همه چیز به خرید بازیکنان جدید در تابستان و بازیکنانی که این تیم جذب می کند خلاصه خواهد شد."

تگ ها


جیمی کاراگر تیم ملی انگلیس سادیو مانه محمد صلاح لیورپول