فولر: مسابقات بدون تماشاگر ارزشی ندارد

مدیر ورزشی بایر لورکوزن ضمن ابراز خشنودی از پیروزی در لیگ اروپا معتقد است از ابتدا مخالف برگزاری همه بازی ها در چنین شرایطی بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  رودی فولر مهاجم اسبق تیم ملی آلمان و مدیر ورزشی بایر لورکوزن از پیروزی ۳-۱ دردیداررفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا مقابل گلاسگو رنجرز راضی بود، اما او پس از سوت پایان بازی نتوانست ناراحتی خود را از انجام بازی های بدون تماشاگر پنهان کند.


فولر ضمن ابراز اینکه ما هم از برگزاری بازی بدون تماشاگر ناراحت هستیم درخصوص نمایش بسیارخوب تیم فوتبال لورکوزن گفت: "«البته ما قبلاً بازی های بهتری را هم انجام داده ایم. امادر عین حال بازیکنان ما باید بدانند که هنوز در کل پیروز نشدیم. دروازه بانمان لوکاس هادردکی در این دیدار بسیار عالی عمل کرد و او یکی از ازکان موفقیت ما به شمارمی آِید. ولی آنچه باید بگویم این است که در واقع از اینکه رنجرز در طول سال به طور مرتب در چنین زمین بسیار خوبی بازی می کند کمی باعث حسادت ما شد.»


موضوع اصلی سوالات از فولر درباره این است که آیا اگر در مقابل تماشاگران متعصب گلاسکو این دیدار برگزار می‌شد آیا بازهم چنین نتیجه‌ای به دست می‌آمد؟


 مهاجم تیم ملی آلمان در همین ارتباط تأکید کرد: «ما بازی‌های زیادی را در ورزشگاه‌های به‌مراتب بزرگ‌تر و پر تماشاگری را انجام دادیم و تیم بی‌تجربه‌ای نیستیم. این در حالی است که لوکاس هاردکی گلر باتجربه ما تابه‌حال در چنین فضای ترسناکی به میدان نرفته بود و از این زاویه هم می‌شود به این موضوع نگاه کرد.»


 اما فولر در ادامه با ابراز ناراحتی از انجام بازی‌ها باوجود ویروس کرونا اعتقاد داشت: «سلامتی در درجه اول تمام مقولات قرار دارد و شخصاً ترجیح می‌دهم که بازی‌های برگزار نشود. چون می‌تواند تبعات جبران‌ناپذیری را در پی داشته باشد»


قهرمان جهان و مهاجم سابق تیم ملی آلمان تأکید کرد: «بازی‌های بدون تماشاگر فاقد آن هیجان لازن و ارزش است و من از همان روز اول مخالف برگزاری بازی در حضور سکوهای خالی بودم و از حالا می‌توانم پیش‌بینی کنم که دیدار آینده ما در بوندس لیگا برابر وردربرمن، بازی ارواح است.»

بیشتر بخوانید:

دعوا بر سر رونالدینیو در زندان؛ در تیم ما باش!

تگ ها


ویروس کرونا بایرلورکوزن فوتبال جهان رودی فولر فوتبال