اسدی: تراکتور مدعی نباشد فوتبال ایران مریض می‌شود

کاپیتان سال های نه چندان دور تراکتور مشکلات این تیم را ناشی از ضعف مدیریتی می داند....

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور مقابل النصر یک شکست آبرومندانه را متحمل شد و با نتیجه یک بر صفر که در این دیدار حاصل شد نتوانست به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. مرتضی اسدی  در این باره به خبرنگار ما گفت: به نظر من بعد از آن همه حواشی که برای تیم پرشور تراکتور ایجاد شد و اینکه اتفاقات عجیب و غریبی افتاد و مسائلی که فقط در کشور ما اتفاق می افتد گریبان تراکتور را گرفت، بازیکنان تاثیر گذاری از جمع این تیم جدا شدند و همچنین بحث کادرفنی که کلا عوض شد و از طرفی نتوانستند بازیکن جدید جذب کنند و با ۱۶ نفر وارد این مسابقه شدند. قبل از آن هم اتفاقاتی افتاد که گفتند شاید در این بازی حاضر نشوند ولی فکر می کنم از جریمه ای اف سی ترسیدند و همه این ها دست به دست هم داد و در نهایت تراکتور با ۱۶ نفر وارد این مسابقه و یک شکست آبرومندانه را متحمل شد. اگر دو، سه مهره که فسخ کردند بودند می توانستیم به گرفتن نتیجه خوشبین باشیم. آسیا برای تراکتور تمام شد و اگر پنجره باز نشود کار برای این تیم در ادامه  خیلی سخت می شود.


او درمورد تغییرات متعدد کادرفنی ادامه داد: دو، سه سال است که دارم به بحث مدیریتی اشاره می کنم و از زمانی که این تیم خصوصی شد بحث مدیریتی ضعیف عمل کرد و در این سه سال شاهد تغییر و تحولات بسیار زیاد در مدیریت و کادر فنی بودیم .فکر می کنم تراکتور در سه سال اخیر در تغییر سرمربی و بازیکنان رکورد زده و این برای باشگاه بزرگی مثل تراکتور خوب نیست. با این اتفاقات از خودشان کارنامه خوبی به جا نمی گذارند و هنوز که هنوز است مشکل مدیریت دارند.


کاپیتان سابق تراکتور اضافه کرد: در بازی با النصر جوان های تراکتور نشان دادند که می توان روی آن ها بیشتر کار کرد ولی نمی توان به آن‌ها تکیه کرد چون تراکتور خالی از بازیکن شده و تمام رقبای تراکتور نفرات خوبی را جذب کردند و به دنبال قهرمانی هستند. مدعیان قهرمانی تمریناتشان خیلی وقت پیش شروع شده و اگر روند تراکتور همین باشد کار خیلی سختی دارد.


اسدی در پایان در مورد عملکرد ضعیف تراکتور از فصل گذشته تا به الان و عدم کسب سهمیه و صعود به فینال حذفی و حذف از آسیا افزود: متاسفانه همان طور که گفتم بیشترین صدمه را بحث مدیریت زده  است. مشاوره های غلطی که داده شد و همچنین بسته شدن پنجره  از مشکلات دیگر بود. گفته می شود ممکن است تیم از مالک باشگاه گرفته شود و اگر این اتفاق نیفتد باید یک برنامه ریزی دقیق تر صورت بگیرد تا شرایط این تیم پر هوادار و دوست داشتنی تغییر کند. به نظر من تراکتور اگر در مسابقات در کورس نباید، فوتبال ایران مریض می شود.

تگ ها


تراکتور مرتضی اسدی