نبرد مدافعان سابق تیم ملی در قطر

از بازیهای هفته شانزدهم لیگ ستارگان قطر عصر امروز دو تیم الریان و الاهلی روبروی هم قرار خواهند گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سه امتیاز دیدار دو تیم الاهلی و الریان که قرار است عصر امروز برگزار شود برای هر دوی این تیم ها از نان شب واجب تر است. دیداری که قطعاً می‌تواند جذاب ترین بازی این هفته از رقابت‌های لیگ ستارگان قطر باشد چراکه هر دو تیم قرمز و سبزپوش تاکنون نتوانستند نتایج خوبی در این بازی ها به دست بیاورند و از ابتدای رقابت‌ها تاکنون امتیازات فراوانی را از دست داده اند.

اما در کنار حساسیت دیدار این دو تیم و دوئل سرمربیان آنها و حضور بازیکنانی همچون خامس رودریگز در این دیدار، یک مورد دیگر بازی بین دو تیم الریان و الاهلی را برای فوتبال دوستان ایرانی جذاب می کند و آن هم رویارویی دو مدافع مطرح و ملی پوش فوتبال ایران روبروی یکدیگر در این دیدار است. شجاع خلیل زاده و محمد حسین کنعانی زادگان که پیش از این در تیم پرسپولیس در کنار یکدیگر ایستادند و برای این تیم به میدان رفتند امروز باید روبروی یکدیگر قرار بگیرند و شکست دیگری تلاش کنند.

دو مدافع کاربلد فوتبال ایران که این روزها با لباس تیم ملی در کنار یکدیگر و در ترکیب ۱۱ نفره به میدان می‌روند حالا به دنبال این هستند تا بتوانند در بازی امروز از خجالت یکدیگر دربیایند و با بسته نگه داشتن دروازه تیم خودی و تلاش برای باز کردن دروازه تیم حریف ۳ امتیاز به حساب تیم های میان جدولی خود واریز کنند. خصوصا اینکه هر دوی این بازیکنان، یعنی هم شجاع خلیل زاده و محمد حسین کنعانی زادگان در گلزنی از روی ضربات ایستگاهی مهارت ویژه ای دارند و از مدافعان گلزن فوتبال ایران به حساب می آیند.

در حال حاضر  تیم‌های الریان و الاهلی ۱۶ امتیازی هستند اما به دلیل تفاضل گل متفاوت اولی در رده هفتم و دومی در رده نهم جدول ۱۲ تیمی لیگ ستارگان قطر قرار دارند.

نکته جالب درباره بازی عصر امروز و رویارویی دو مدافع ایرانی اینکه آنها باید پس از برگزاری این دیدار الریان و الاهلی باید خود را آماده حضور در اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران کنند تا این بار باز هم در کنار یکدیگر به میدان بروند تا با برتری برابر تیم ملی عراق بتوانند زودتر از همیشه تیم ملی ایران را به جام جهانی برسانند.

تگ ها


محمد حسین کنعانی زادگان تیم ملی ایران الاهلی الریان فوتبال ایران شجاع خلیل‌زاده قطر فوتبال