آقای رونالدو؛ غصه نخور و مثل مسی باش!

آنتونیو کاسانو فاش ساخت که کریستیانو رونالدو با فرستادن پیامی در واتساپ، از وی ابراز گلایه کرده بود....

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو تابستان امسال با جدایی از یوونتوس به منچستریونایتد بازگشت و برای مدت ها این انتقال در ایتالیا و انگلیس سوژه داغ رسانه ها بود. از لحاظ انفرادی، شروع رونالدو در یونایتد خوب بوده ولی شیاطین سرخ نتوانسته اند نتایج مورد انتظار را بگیرند.

رونالدو در رئال به همه جام ها رسید و در یوونتوس هم دو اسکودتو را فتح کرد هرچند نتوانست کمک کند این تیم فاتح لیگ قهرمانان شودو منتقدان رونالدو این مساله را یک شکست بزرگ برای رونالد و یووه می دانند.

برنده ۵ توپ طلا که امسال قافیه را به لیونل مسی باخت، یک منتقد همیشگی دارد و او کسی نیست جز آنتونیو کاسانو مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا.

کاسانو در کانال توئیچ بوبو تی وی هر از چند گاهی بی پروا رونالدو را زیر تیغ تیز انتقاداتش قرار می دهد و گویا این مساله ناراحتی فوق ستاره پرتغالی را به دنبال داشته است.

کاسانو فاش ساخت که از رونالدو پیامی واتساپی دریافت کرده است:« رونالدو در واتساپ پیامی برایم فرستاد و به خاطر تمام افتخاراتی که کسب کرده، خواستار احترامی بیشتر نسبت به خودش شد. او گفت که ۷۵۰ گل زده و من تنها ۱۵۰ گل.»

کاسانو ادامه داد:« همه مرا می شناسند که بدون ترس از هر کسی حتی پاپ انتقاد کرده ام و از هیچ کس هراسی ندارم. برای رونالدو نوشتم که رونالدوی عزیر، چه شده است و برای چه عصبانی هستی؟  یک چیز به تو می گویم، تو همه چیز داری و در زندگی راحت و آسوده خاطری. خودش را ناراحت نکن و آرامشت را حفظ کن. بهتر است مثل مسی باشی که هیچ چیز برایش مهم نیست و آزارش نمی دهد. به جای اینکه برایم بنویسی، بیخیال باش.»

کاسانو همچنین گفت که از بوفون پرسیده رونالدو چطور به شماره اش دسترسی پیدا کرده و متوجه شده که شماره را مدیر رسانه ای یوونتوس به وی داده است.

تگ ها


تیم ملی ایتالیا کریستیانو رونالدو پاری سن ژرمن آنتونیو کاسانو لیونل مسی جان لوئیجی بوفون منچستر یونایتد یوونتوس