لطفا بگذارید به اینتر بروم! (عکس)

مارکوس آلونسو از مدیران چلسی خواسته مجوز رفتن او به باشگاه اینتر را صادر کنند....

به گزارش "ورزش سه"، با ورود توماس توخل به رختکن چلسی نیز تفاوت چندانی در شرایط مارکوس آلونسو ایجاد نشد و او در مقطع پایانی فصل گذشته نیز اغلب بازی های تیمی را از روی نیمکت تماشا کرد. حالا اخباری در مورد احتمال بازگشت مارکوس آلونسو به سری آ و البته حضور او در رختکن اینتر منتشر شده است.

مارکوس آلونسوی ۳۰ ساله و اسپانیایی با شرایط فوتبال در کشور ایتالیا غریبه نیست و از بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ برای تیم فیورنتینا بازی کرده است. پس در درخشش در فلورانس و با درخواست آنتونیو کونته، باشگاه چلسی ۲۳ میلیون یورو برای جذب مارکوس آلونسو از فیورنتینا در سال ۲۰۱۶ پرداخت کرد.  

پیش از این از مارکوس آلونسو به عنوان بخشی از قرارداد پیشنهادی چلسی برای جذب اشرف حکیمی از اینتر نام برده شده بود. اما این انتقال هرگز عملی نشد ت در نهایت مدافع مراکشی اینتر نیز راه پاری سن ژرمن شود.

گاتزتا دلااسپورت مدعی شد چلسی مشکلی با فروش آلونسو نداشته و با رقمی بین ۱۵ الی ۲۰ میلیون یورو حاضر به فروش این بازیکن است، اما مدیران اینتر ترجیح می دهند این انتقال قرضی و با گزینه خرید در تابستان سال بعد باشد. قرارداد آلونسو با باشگاه چلسی ژوئن سال ۲۰۲۳ ادامه دارد، اما این بازیکن از مدیران باشگاه انگلیسی خواسته اجازه انتقال او به اینتر را صادر کنند.

تگ ها


اینتر میلان نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ مارکوس آلونسو چلسی