حراج‌خودروی اختصاصی‌لواندوفسکی: ۷.۵میلیاردتومان

خودروی شخصی روبرت لواندوفسکی برای فروش با قیمت ۷ و نیم میلیارد تومان به حراج گذاشته شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این می تواند یک هدیه غیر معمول کریسمس برای یک هوادار فوتبال باشد. البته اگر بابانوئل توانایی مالی داشته باشد. ماشین روبرت لواندوفسکی به حراج رفت. این خودرو خیلی کم استفاده شده و در نوع خود بی نظیر است، زیرا به شکل اختصاصی برای این فوتبالیست ساخته شده است. اما قیمت آن ممکن است مشکل ساز باشد. فراری سفید ۴۸۸ اسپایدر می تواند برای خریدار جدید تا یک میلیون زلوتی (واحد پول لهستان معادل ۷ و نیم میلیارد تومان) هزینه داشته باشد.

این خودرو در سال ۲۰۱۸ تولید شد، اما تا به امروز مسافت پیموده شده آن تنها ۶۰۵۰ کیلومتر است. تمام معاینه فنی لازم و گارانتی تا سپتامبر ۲۰۲۲ وجود دارد و می توانید آن را از وب سایت eBay آلمان بخرید. زمان کمی تا پایان حراج باقی مانده است.

در محتوای این اطلاعیه آمده بود که این فراری ۴۸۸ اسپایدر با سفارشی ویژه توسط روبرت لواندوفسکی پیکربندی و تولید شده است. این خودرو با نوارهای مشکی ویژه در امتداد بدنه ماشین ساخته شده. این خودرو همان ماشینی است که ستاره بایرن با آن سفر کرده است. نام بازیکن همچنان در اسناد خودرو نیز وجود دارد.

فراری تنها ۶۰۵۰ کیلومتر مسافت پیموده شده دارد. با این حال، دارای سابقه خدمات کامل است و آخرین بازرسی در نقطه مجاز سازنده در ۵۷۵۰ کیلومتر انجام شده است. علاوه بر این، خودرو دارای گارانتی کارخانه ای معتبر تا سپتامبر ۲۰۲۲ و بسته خدمات هفت ساله است.

فروشنده اطمینان می دهد که خودروی لوکس در شرایط عالی قرار دارد و "فقط در شرایط آب و هوایی خوب" از آن استفاده شده است. بیشتر اوقات، ماشین در گاراژ نمایشگاه فراری ایستاده بود، جایی که وضعیت آن مرتباً بررسی می شد.

F۴۸۸ اولین فراری توربوشارژر است که پس از F۴۰ افسانه ای از کارخانه در مودنا بیرون آمد. موتور V۸ قدرتمند با موتور ۳.۹ لیتری و ۶۷۰ اسب بخار (۴۹۰ کیلووات) حداکثر گشتاور خود را بین ۳۰۰۰ تا ۶۷۵۰ دور در دقیقه ایجاد می کند.

در این اطلاعیه آمده است: «صدای V۸ حتی در سرعت‌های پایین به‌طور اغواکننده‌ای پر و قدرتمند است و با افزایش دور، صدا افزایش می‌یابد که بر عملکرد عالی، گشتاور و پاسخ‌دهی موتور تأکید دارد».

این خودرو دارای گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک دوکلاچه است. شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت فقط در ۳ ثانیه و از ۰ تا ۲۰۰ کیلومتر در ساعت ۸.۳ ثانیه است. حداکثر سرعت ۳۳۰ کیلومتر در ساعت است. توانایی باز کردن سقف، تجربه رانندگی شگفت انگیزی را به خودرو می دهد و خودرو را حتی خیره کننده تر می کند.

فضای داخلی به صندلی های مدرن با دوخت متضاد سفید مجهز شده است. خروجی های هوای عقب، پل مرکزی و قسمت راننده از فیبر کربن ساخته شده اند. یک ویژگی اضافی، فرمان LED با پدل های تعویض دنده کربنی است. این خودرو همچنین دارای سیستم صوتی درجه یک و سنسورهای کمک پارک با دوربین عقب است.

کارشناسان تخمین می زنند که خودروی لواندوفسکی ممکن است به قیمت یک میلیون زلوتی یا ۲۱۷ هزار یورو (۷ و نیم میلیارد تومان) به فروش برسد. در حال حاضر حراج به سطح ۱۶۰ هزار یورو رسیده است. قیمت خودرو لحظه به لحظه در حال افزایش است و هنوز به حداقل رقم مورد انتظار نرسیده است. حراج ۴ روز دیگر به پایان می رسد.

(منبع: eBay، Auto Świat)

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال