هنوز جانشین جهانبخش را انتخاب نکرده‌ام

آرنه اسلات، سرمربی فاینورد هنوز در مورد جانشین علیرضا جهانبخش در ترکیب تیمش تصمیم نگرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فاینورد این هفته در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ کنفرانس باید به مصاف مکابی حیفا برود و علیرضا جهانبخش در این دیدار غایب خواهد بود. آرنه اسلات، سرمربی فاینورد پیش از این دیدار مدعی شد هنوز در مورد گزینه جانشینی علیرضا جهانبخش برای ترکیب ثابت خود به جمع بندی نهایی نرسیده و در حال حاضر دو گزینه پیش روی خود دارد. در حالت عادی به نظر می رسد ریسنلسون، خرید جدید فاینورد از آرسنال در ترکیب قرار بگیرد، اما او دچار مصدومیت شده و نامش حتی در لیست این تیم نیز قرار نگرفته است.

آرنه اسلات گفت: "در حال حاضر در ذهن من دو گزینه وجود دارد که یکی استفاده از دسرس در خط حمله یا دیگری قرار دادن تورنسترا در سمت راست است و در نهایت من بین آنها یکی راه حل را انتخاب می کنم. البته دسرس در این مدت بازی های زیادی انجام نداده و من باید برای انتخاب نهایی خود چنین مواردی را نیز در نظر بگیرم.

در جلسه فنی متذکر شدیم باید بیشتر در حفظ توپ دقت کنیم و به همین دلیل بود که ما در اوترخت شکست خوردیم، پس باید از آن نتیجه درس بگیریم. همچنین بازی در اینجا مقابل مکابی حیفا در فضای دشواری برگزار خواهد شد، بنابراین ما باید برای مقابله با این موقعیت و حضور هواداران پرشور حریف آماده شویم. "

البته به نظر می رسد اگر دسرس در پست مهاجم بازی کند، از برایان لینسن به عنوان وینگر راست استفاده خواهد شد. همچنین لیمبورگر همچنان در جای خود باقی خواهد ماند و فردریک اورسنس پست خالی در خط میانی را پر می کند.

تگ ها


فوتبال جهان علیرضا جهانبخش فاینورد فوتبال