رشید مظاهری غایب استقلال مقابل پرسپولیس

رشید مظاهری در تمرین روز گذشته تیم فوتبال استقلال از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده و نیاز به یک هفته فیزیوتراپی دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کاروان استقلال در آبادان به سر می برد و این تیم خود را برای دیدار حساس برابر صنعت نفت آماده می کند. روز گذشته، فرهاد مجیدی یک بار دیگر روی نام رشید مظاهری سنگربان این تیم خط قرمز کشید تا گلر با تجربه آبی ها برای سومین دیدار متوالی در فهرست این تیم جایی نداشته باشد.

پس از خط خوردن مظاهری، او با انتشار یک استوری برای تیمش آرزوی موفقیت کرد. در برخی از رسانه ها اعلام شد که علت خط خوردن مظاهری، مصدومیت او بوده و برخی نیز مدعی شدند آسیب دیدگی در کار نبوده و این دروازه بان به دلایل فنی از فهرست نفرات تیم کنار گذاشته شده است.

 اما ظهر امروز باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای، آسیب دیدگی گلر خود را تأیید کرد. در متن این بیانیه آمده است: با اعلام پزشکان تیم استقلال خوشبختانه پس از انجام ام‌ آر ‌آی مشخص شد که این سنگربان تیم استقلال می‌تواند پس از یک هفته فیزیوتراپی به تمرینات تیم استقلال بازگردد.

بدین ترتیب مظاهری دیدار هفته بعد استقلال برابر پرسپولیس را نیز از دست می دهد. البته با توجه به غیبت او در دو دیدار گذشته و بازی امروز، او شانسی برای حضور در ترکیب تیمش در شهرآورد پایتخت نداشت.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال