نظمی: ایمانی باید به قراردادش پایبند باشد

مدیرعامل باشگاه تراکتور تأکید کرد باید بازیکنان این تیم به قراردادهای خود پایبند باشند....

مدیرعامل باشگاه تراکتور افزود: علاوه بر این در روزهای آینده با چهار بازیکن دیگر که در لیست ارائه شده از سوی سرمربی تیم قرار دارند، مذاکرات نهایی را انجام داده و به جمع‌مان ملحق می‌شوند.

نظمی درخصوص آخرین وضعیت اکبر ایمانی اظهار داشت: این بازیکن با باشگاه قرارداد دارد و باید به این امر پایبند باشد و غیر از این هیچ تصمیمی در رابطه با ایشان اتخاذ نشده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با تاکید بر اینکه تمامی بازیکنان به قرارداد خود پایبند هستند، خاطر نشان کرد: همان‌طور که بازیکنانی نظیر اخباری و نریمان جهان و ... طبق اصول حرفه‌ای به قرارداد خود متعهد هستند، همه باید در این راستا حرکت کنند.

وی از رفع سوءتفاهمات پیش آمده در رابطه با محمد عباس‌زاده گفت: خوشبختانه مسائل موجود حل شده و ایشان به زودی در تمرینات تیم شرکت خواهد کرد.

نظمی، مقابله با بازیکن و مربی سالاری را اصل اساسی در باشگاه تراکتور عنوان کرد و گفت: همانطور که پیش از این نیز تاکید شده تراکتور فقط یک سالار دارد آن هم هواداران هستند و غیر از این هیچ‌کس نمی‌تواند خود را بالاتر از باشگاه ببیند و ما هم به هیچ عنوان تحت تاثیر جوسازی‌ها قرار نمی‌گیریم و مجدانه پیگیر حفظ منافع باشگاه هستیم.

مدیرعامل تراکتور درخصوص آخرین وضعیت پنجره نقل و انتقالات باشگاه تاکید کرد: طبق آخرین مذاکرات مقرر شده که وکیل آقای استوکس در روزهای آتی در ترکیه حضور یابد تا ضمن پرداخت مبلغ مورد نظر، رسید دریافت و همچنین صورتجلسه تسویه حساب با ایشان را به فیفا ارسال کنیم تا نسبت به باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه اقدام شود.

نظمی عنوان کرد: از هواداران عاجزانه تقاضا داریم که در این راستا پشت باشگاه باشند تا منافع باشگاه زیر سایه نام افراد پایمال نشود.

تگ ها


تراکتور جمشید نظمی اکبر ایمانی