داور پنالتی واضح ما مقابل رئال را نگرفت

مونچی، مدیر ورزشی سویا، از عملکرد داور دیدار برابر رئال مادرید انتقاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو تیم رئال مادرید و سویا شب گذشته دیدار حساسی را در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار کردند که با پیروزی ۱-۲ شاگردان کارلو آنچلوتی به پایان رسید.

سویا در ابتدا موفق شد دروازه تیم میزبان را باز کند اما در  ادامه این رئالی‌ها بودند که با دو گل کریم بنزما و وینیسیوس جونیور بازی را به سود خود به پایان ببرند.

مونچی پس از سوت پایان بازی به خبرنگاران گفت:« هیچ شکی ندارم و نیازی به گفتن هم نیست که تماسی اتفاق افتاد و قطعا پنالتی بود. من نباید این مسائل را مطرح کنم. این پنالتی بسیار واضح و آشکار بود. این خطا کاملا مشخص بود اما ما از جانب کمک داور ویدیویی خوش شانس نبودیم تا ضربه‌ای به سود ما اعلام شود.»

با این حال مونچی مدعی شد که قصد ندارد شکست تیمش در این بازی را با استفاده از این جملات توجیه کند. او در این باره اضافه کرد:« من از گرفته نشدن پنالتی سواستفاده نمی‌کنم چون این اتفاق جدیدی نیست. من عصبانی هستم اما باید توجه کنیم که در  هر دو محوطه جریمه بدشانس بودیم و همین موضوع باعث شکست ما شد. داوران این بازی بسیار خوب بودند اما پنالتی را ندیدند که هربار نگاهش می‌کنم برایم از قبل واضح‌تر است.»

مدیر ورزشی سویا همچنین درباره اشتباه بونو که منجر به گل تساوی‌بخش رئال شد اظهار داشت:« بونو کمک زیادی به ما کرده است. ما انسان هستیم و می‌توانیم اشتباه کنیم. ما توانستیم در نیمه اول فوق العاده حاضر شویم. حداقل حق ما تساوی بود. باید از برتری در نیمه اول استفاده می‌کردیم.»

تگ ها


سویا فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال