نویر دروازه بانی در کلاس جهانی است

حسن صالحمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، معتقد است که مانوئل نویر می داند که از حمایت کامل این باشگاه برخوردار است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، افشای جزئیات مذاکرات نویر با بایرنی ها برای تمدید قرارداد، باعث عصبانیت این دروازه بان باتجربه شد و احتمال جدایی او از جمع باواریایی ها را افزایش داد. با این وجود، صالحمیدزیچ اعلام کرد که در مورد این موضوع در باشگاه بایرن بحث شد و نویر توضیحات باشگاه را پذیرفت اما تایید کرد که هنوز راه حلی برای تمدید قرارداد پیدا نشده است.

او به خبرنگاران گفت:" مانوئل می داند که همه ارزش زیادی برای او قائل هستیم. من در کنار الیور کان بازی کردم. می دانم که یک دروازه بان در کلاس جهانی می تواند چه کارهایی برای تیم انجام بدهد. مانوئل دروازه بانی در کلاس جهانی است. او در باشگاه ما ارزش زیادی دارد و امیدوارم که بتوانیم قرارداد او را تمدید کنیم.

ما در مورد موضوع اخیر در داخل باشگاه شفاف سازی کردیم و از آن چیز دیگری مشخص نشد. من مطئنم که می توانیم این مسئله را حل کنیم."

بایرنی ها در ژانویه کار انتقال الکساندر نوبل، دروازه بان جوان شالکه، را نهایی کردند و او از تابستان راهی آلیانس آره نا خواهد شد اما هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ، تاکید که همچنان به نویر به عنوان دروازه بان اول تیمش نگاه می کند:" مانوئل نویر بی تردید شماره یک ماست. در فصل آینده چیزی تغییر نمی کند. الکساندر نویبل هم این را می داند."

بیشتر بخوانید:

یوونتوس و بایرن دو مشتری جدید ستاره جوان رئال

چرخش ۱۸۰ درجه ای بارسا، کوتینیو ماندنی شد؟

 

 

تگ ها


حسن سالی‌حمیدزیچ بایرن مونیخ فوتبال جهان مانوئل نویر وولفسبورگ فوتبال