یحیی اینبار نمی‌خواهد در پرسپولیس کم بیاورد (عکس)

سرمربی پرسپولیس روز گذشته با حضور در باشگاه و اعلام موضع خود برای موفقیت تیم، از انگیزه‌اش برای دستیابی به قهرمانی با این تیم خبر داد....

به گزارش مدال و‌ به نقل از ورزش سه، یحیی گل محمدی که دومین تجربه خود روی نیمکت پرسپولیس را تجربه می‌کند، در شرایطی که هنوز لیگ سرنوشت نامعلومی دارد با ۱۰ امتیاز اختلاف از شرایط مناسبی برای تصاحب عنوان قهرمانی برخوردار است.


این در حالیست که طی روزهای اخیر مشکلات مدیریتی و اختلاف نظر بین اعضای هیات مدیره و محمدحسن انصاریفر باعث شد تا در نهایت مدیرعامل این باشگاه استعفای خود را اعلام کند و روز گذشته نیز رسول پناه به عنوان سرپرست کار را آغاز کرد. موضوعی که باعث شده بود تا شایعاتی مبنی بر احتمال جدایی یحیی گل محمدی نیز شکل گیرد. سرمربی پرسپولیس البته با حضور در مراسم معارفه سرپرست جدید باشگاه و دیدار با رسول پناه در ادامه اعلام کرد که به قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس پایبند خواهد بود و برای دستیابی به قهرمانی از انگیزه بالایی برخوردار است.


یحیی در تمرین امروز نیز کاملا نشان داد که برخلاف گذشته اینبار با روحیه مناسبی در این تیم حاضر شده و اختلاف نظر و حواشی قادر نخواهد بود انگیزه او را برای دستیابی به هدف کاهش دهد. گل محمدی در دوره قبلی مربیگری خود در پرسپولیس با توجه به حواشی شکل گرفته و در نهایت عدم قهرمانی در فینال جام حذفی که با خاطره خداحافظی مهدی مهدوی کیا همراه شده بود، از سرمربیگری این تیم کنار رفته بود. با این حال باید دید شرایط برای او در این فصل به چه شکل پیش خواهد رفت و او اینبار قادر به کنترل احساسات و تمرکز روی اهداف خود در بخش فنی خواهد بود یا خیر.

بیشتر بخوانید:

نوراللهی از علی کریمی سبقت می‌گیرد

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران یحیی گلمحمدی پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال