دفاع موراتی از بالوتلی در مقابل اتهامات کیه لینی

مالک پیشین باشگاه اینتر از ناریو بالوتلی در مقابل اظهارنظر تند جورجو کیه لینی دفاع کرد....

به گزارش "ورزش سه"، مدافع باتجربه یوونتوس یعنی جورجو کیه لینی در گزیده‌ای از کتاب زجدید خود از دو بازیکن به نام های ماریو بالوتلی و فیلیپه ملو انتقادات شدیدی را مطرح کرده است.

کیه لینی در مصاحبه با لارپوبلیکا ضمن تایید تمام نوشته هایش در کتاب گفت:« بالوتلی یک شخصیت منفی است که هیچ احترامی به تیم می‌گذارد. در سال ۲۰۱۳ و در جریان جام کنفدراسیون‌ها هیچ کمک به تیم نکرد و حتی سزاوار سیلی خوردن بود. فیلیپه ملو حتی بدتر از بالوتلی است. بدترین بدترین ها.

بسیاری کیه‌لینی به خاطر اظهارات بی‌پروایش ایراد گرفته‌اند که یکی از آنها ماسیمو موراتی مالک پیشین باشگاه اینتر است.

به نظر موراتی، بالوتلی آنقدر هم که از او انتقاد می‌شود آدم بدی نیست و یک پیش‌فرض ذهنی درباره‌اش به خاطر برخی جنجال‌هایی که به راه انداخته سبب می‌شود که چنین انتقاد‌هایی از مهاجم تیم فوتبال برشا صورت بگیرد.

موراتی در دفاع از بازیکن سابق تیمش به شبکه رای ۲ ایتالیا گفت:« از شنیدن حرف‌های کیه‌لینی درباره بالوتلی ناراحت شدم. من کیه‌لینی را دوست داشتم و می‌دانم که او آدم باهوش و خوبی است. به نظر من اینکه او تصمیم گرفت به این شدت از بالوتلی انتقاد کند کار خوبی نبود و من انتظارش را نداشتم. من برای پسر خوبی مانند بالوتلی ناراحتم که همیشه این‌گونه مورد قضاوت قرار می‌گیرد و با او چنین رفتارهایی می‌شود.»

تگ ها


ماریو بالوتلی ماسیمو موراتی اینتر میلان جورجیو کیه لینی یوونتوس نیس