لوکا مودریچ در ژانویه راهی میلان می‌شود؟

این احتمال وجود دارد که لوکا مودریچ ستاره کروات رئال مادرید در ژانویه راهی میلان شود...

به گزارش مدال، سران باشگاه میلان از قیمت تعیین شده رئال برای لوکا مودریچ آگاه شده‌اند. میلان در طول تابستان 2019 به خریدن لوکا مودریچ علاقه‌مند بود. پائولو مالدینی و زوانیمیر بوبان، مدیران ورزشی باشگاه میلان بر روی جذب بازیکنان باتجربه ای تمرکز دارند که از وضعیت کنونی خود در تیم‌هایشان رضایت ندارند و مودریچ هم در صدر فهرست تنظیم شده توسط بوبان حضور دارد.

در واقع این بوبان است که بیش از هر کسی در باشگاه میلان آرزوی آوردن هموطن خود به سن‌سیرو را در ذهن دارد. طبق ادعای کالچومرکاتو، میلان می‌تواند با نصف قیمت تعیین شده در تابستان، مودریچ را در انتقالات ژانویه جذب کند. قرارداد مودریچ با رئال مادرید تنها تا 30 ژوئن 2020 اعتبار دارد و میلان آگاه شده است که به دلیل نزدیک شدن به پایان قرارداد، رئال حاضر به فروش مودریچ حتی با مبلغ 10 میلیون یورو خواهد شد. این در حالی است که دستمزد سالانه مودریچ در رئال 10 میلیون یورو است. 

برنده توپ طلای 2018 که در تابستان 2012 با انتقالی حدودا 30 میلیون پوندی از تاتنهام به رئال مادرید پیوست، تاکنون در 309 بازی برای رئال در تمامی رقابت‌ها 18 گل به ثمر رسانده است. او به همراه رئال فاتح 15 جام، از جمله 3 لیگ قهرمانان اروپا شده است.

اخبار مرتبط:

انتقاد مالدینی از مالکان سابق میلان

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات ستاره کروات فوتبال جهان روسونری کهکشانی‌ها لوکا مودریچ رئال مادرید آث میلان لالیگا سری آ فوتبال