غیبت مظاهری در تمرین روز گذشته استقلال

رشید مظاهری سنگربان استقلال که تقریبا تمام نیم فصل نخست را خارج از لیست آبی ها گذرانده، در تمرین روز گذشته تیمش غایب بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رشید مظاهری یکی از بازیکنانی است که شایعات مربوط به جدایی او از استقلال به گوش می رسد. دروازه بانی که از دیدار برابر نساجی جایی در لیست تیم نداشت و به جز بازی مقابل ذوب آهن، در این فصل هرگز برای آبی ها به میدان نرفته است.

طی روزهای گذشته شایعات زیادی درباره جدایی این دروازه بان باتجربه در رسانه ها منتشر شد. اخباری مبنی بر معاوضه او با صالح حردانی و یا پیوستن این دروازه بان به یکی از تیم های سپاهان یا پرسپولیس نیز نقل محافل بوده که البته بعید به نظر می رسد مجیدی قصد داشته باشد با جدایی این دروازه بان و پیوستن او به یکی از تیم های رقیب موافقت کند.

در همین حال، این گلر که سابقه حضور در تیم ملی را نیز در کارنامه دارد، در تمرین روز گذشته تیمش حضور نداشت. دلیل غیبت این بازیکن در تمرین دیروز مشخص نیست.

باید دید بالاخره و در نقل و انتقالات زمستانی سرنوشت مظاهری در استقلال چگونه رقم می خورد و آیا آبی ها او را با بازیکن دیگری معاوضه می کنند و یا اینکه این گلر تا پایان فصل در جمع آبی های پایتخت ماندگار خواهد بود و در انتهای فصل جدا می شود یا این وضعیت تغییر پیدا کرده و اتفاقات دیگری برای او رخ خواهد داد.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال