کدام بازیکن از لیست استقلال خارج می‌شود؟

با حضور ۳ بازیکن خارجی در استقلال علاوه بر احمد موسوی یک بازیکن دیگر هم باید از لیست این تیم خارج شود....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر بیست و یکم یکی از فعال‌ترین تیم ها بود. آبی های پایتخت با نظر فرهاد مجیدی بازیکنان زیادی را به جمع نفرات خود اضافه کردند و همین حالا نیز قرار است دو بازیکن خارجی دیگر به تیم اضافه شوند.


نکته مهم اما درباره استقلال این است که لیست بزرگسالان این باشگاه پر شده و حالا آنها برای خالی کردن آن و دادن سهمیه به بازیکن خارجی مجبور به فسخ قرارداد با برخی نفرات خود شده‌اند.


در این شرایط سیداحمد موسوی مدافع راست آبی ها اولین بازیکنی بود که در لیست خروجی استقلال قرار گرفتند. مسئولان باشگاه که به موسوی اعلام کرده‌اند نیازی به او ندارند، البته نمی‌توانند یک طرفه نام او را از لیست تیم خارج کنند اما باید با این بازیکن برای جدایی به توافق برسند.


با جدایی موسوی تصور می‌شد لیست آبی ها برای لیگ بیست و یکم اصلاح خواهد شد اما حالا با شمارش تعداد بازیکنان موجود و احتساب دو بازیکن خارجی دیگری که اضافه می‌شوند استقلال در لیست بزرگسال خود یک بازیکن دیگر اضافه دارد!


لیست بازیکنان بزرگسال استقلال در حال حاضر به این شرح است:


۱-سیدحسین حسینی ۲- رشید مظاهری ۳-وریا غفوری ۴- محمدحسین مرادمند ۵-سیاوش یزدانی ۶- روزبه چشمی ۷- زبیر نیک‌نفس ۸- عارف آقاسی ۹- ابوالفضل جلالی ۱۰-آرش رضاوند ۱۱-ارسلان مطهری ۱۲-آرمان رمضانی ۱۳- امین قاسمی‌نژاد ۱۴- محمدرضا آزادی ۱۵-سعید مهری ۱۶- بابک مرادی ۱۷- کوین یامگا ۱۸-محمد دانشگر ۱۹-مهدی مهدی‌پور.
فرهاد مجیدی سرمربی استقلال چند روز قبل اعلام کرد که ۳ بازیکن خارجی را مد نظر گرفته و آنها قبل از شروع لیگ به ایران سفر می‌کنند. کوین یامگا مدافع راست فرانسوی- کامرونی یکی از این بازیکنان بود که به تهران آمده و به تیم اضافه شده و قرار است دو بازیکن خارجی دیگر هم اضافه شوند.


با حضور دو بازیکن خارجی آنوقت لیست بزرگسال استقلال ۲۱ نفره خواهد شد که طبق قوانین هر تیم لیگ برتری می‌تواند ۲۰ بازیکن بزرگسال داشته باشد. در این شرایط کادرفنی استقلال باید مثل احمد موسوی یک بازیکن دیگر را نیز از لیست خود خارج کند. در این خصوص گمانه زنی های زیادی انجام شده اما گفته می‌شود فرهاد مجیدی قصد دارد از بین بابک مرادی و سعید مهری یکی را به تیم دیگری بفروشد.


استقلال در پست سعید مهدی بازیکنان زیادی در اختیار دارد و از طرفی با اضافه شدن وینگر خارجی بحث خروج نام مرادی از لیست استقلال هم شنیده می‌شود.


در چنین شرایطی کادرفنی استقلال و در راس آن فرهاد مجیدی دچار تردیدهایی شده‌اند. با اینکه قرار بود یک بازیکن خارجی غیر از یامگا تا پایان هفته به ایران بیاید اما این اتفاق نیفتاده است. گفته می‌شود مهاجم خارجی مد نظر مجیدی فعلا با باشگاه توافق نکرده و به همین خاطر هم به ایران نیامده است.


از طرفی به همین خاطر مجیدی و همکارانش فعلا تصمیم خود درباره خروج یک بازیکن از لیست را علنی نکردند. آنها ابتدا منتظر هستند تا بازیکن خارجی مد نظرشان به ایران بیاید و کارش را شروع کند و بعددرباره نفرات داخلی و خروجی دوم تیم تصمیم بگیرند. این در شرایطی است که احمد موسوی هم هنوز به طور کامل برای جدایی با باشگاه توافق نکرده و او حتی در تمرین روز گذشته نیز با لباس شخصی حضور پیدا کرد.

تگ ها


سید احمد موسوی استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال