پاسخ امباپه به ناصر؛ نمی‌دانم می‌مانم یا نه

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن احتمال جدایی از این تیم در فصل تابستان را رد نکرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد کیلیان امباپه با باشگاه پاری سن ژرمن یک سال دیگر تمام می شود و هنوز طرفین برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده اند. رئال مادرید مدت هاست در تلاش برای جذب کیلیان امباپه بوده و قصد دارد این ستاره آینده دار را به خدمت بگیرد. علیرغم تاکید ناصر الخلیفی به ماندن این بازیکن در پاری سن ژرمن در مصاحبه هفته گذشته، خود کیلیان امباپه مدعی شد هنوز نمی داند این باشگاه بهترین تیم برای درخشش اوست یا خیر.

کیلیان امباپه گفت: "لزومی وجود ندارد که سریع به نتیجه برسم. من باید تصمیم درستی بگیرم و این کار دشوار است، اما باید به خودم هر فرصت می دهم که تصمیم بگیرم. من می دانم که ادامه این پروژه با من یا بدون حضور من برای باشگاه به یک شکل پیش نخواهد رفت.

اما پاری سن ژرمن نیز احساسات من را درک می کند و احتمالا این موضوع به این دلیل است که آنها می دانند من دزدکی کاری نخواهم کرد و آنها را در جریان قرار می دهم. یکی از ملزومات تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ این است که شما بیرون از زمین نیز رفتاری محترم و درست داشته و کارتان را خالصانه و بدون پنهان کاری انجام دهید."

بیشتر بخوانید:

پاسخ مبهم پوگبا به شایعه درگیری امباپه و ژیرو

خشم بی‌سابقه امباپه از ژیرو و مداخله دشان

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال