رئال مادرید در آتش؛ خرید کهکشانی منتفی شد؟

نشانه هایی از تمدید قرارداد کیلیان امباپه فرانسوی با باشگاه پاری سن ژرمن دیده می شود....

به گزارش "ورزش سه"، علیرغم شایعات فراوان در مورد آینده کیلیان امباپه و رئال مادرید، رفتن او از پاری سن ژرمن هنوز قطعی نشده است. قرارداد این ستاره ۲۳ ساله در تابستان در پارک دوپرنس به اتمام می رسد و کیلیان امباپه در ماه ژوئن به بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد.

رئال مادرید با تمام توان در ماه های اخیر به دنبال جذب این ستاره فرانسوی بوده، اما RMC SPORT مدعی شد پاری سن ژرمن اخیر برای حفظ امباپه بیشتر از همیشه امیدوار شده است. اخیرا جلسه ای میان مدیران این باشگاه، کیلیان امباپه و خانواده این بازیکن برگزار شده و پاری سن ژرمن توانسته آنها را راضی به تمدید قرارداد کوتاه مدت بکند.

ابن ستاره فرانسوی بیش از هر زمان دیگری نسبت به ایده تمدید اقامت خود با این باشگاه واکنش مثبت داشته و سرانجام نقشی را که در رختکن پاری سن ژرمن به دنبالش بوده را پیدا کرده است. همچنین وعده های اخیر، کیلیان امباپه را به ماندن مشتاق تر کرده است. ورود احتمالی زین الدین زیدان به پاریس در فصل آینده نیز می تواند بر تصمیم امباپه تأثیر بگذارد و این بازیکن علاقمند همکاری با یکی از اسطوره های فوتبالی خود است.

گفته می شود پاری سن ژرمن همچنین در حال مذاکره با پل پوگبا و فرانک کیسیه، هم تیمی های امباپه در رختکن تیم ملی فرانسه است. چندی قبل اکیپ در گزارشی مدعی کیلیان امباپه از فضای غیربومی رختکن خسته شده و علاقمند است پای بازیکنان فرانسوی بیشر به رختکن پاری سن ژرمن باز شود. حضور این دو بازیکن نیز می تواند کیلیان امباپه را بیشتر ترغیب به ماندن در پاریس بکند.

البته بعید است این ستاره گلزن تمایلی به تمدید قرارداد طولانی مدت داشته و در بدترین حالت، شاهد ماندن کیلیان امباپه در پاری سن ژرمن به مدت دو فصل دیگر خواهیم بود. اما همین اتفاق نیز فعلا دست رئال مادرید را از جذب این بازیکن کوتاه و پاریس را به روزهای آتی امیدوار می سازد.

تگ ها


پاری سن ژرمن زیدان کیلیان امباپه رئال مادرید