کلوپ: تمدید قرارداد صلاح به من ربطی ندارد

یورگن کلوپ حاضر نشد در مورد وضعیت تمدید قرارداد محمد صلاح اظهارنظر کند....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول پس از ۴ بازی در لیگ برتر و کسب ۱۰ امتیاز در رده سوم جدول قرارداد و با برتری ۳-۲ بر میلان در نخستین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان روحیه مضاعفی نیز گفته است.

شاگردان یورگن کلوپ فردا در آنفیلد میزبان کریستال پالاسی هستند که هفته قبل توانست با سه گل بر تاتنهام پیروز شده و با پاتریک ویه را روزهای تقریبا خوبی را پشت سر می گذارد. پالاس در رده ۱۱ قرار دارد.

کلوپ در نشست خبری این بازی تایید کرد که روبرتو فیرمینو به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش نیست:« فیرمینو با تیم تمرین نکرده و برای بازی فردا در دسترس نیست. او را زیر نظر داریم و خواهیم دید چه زمانی مهیای بازی می شود.»

مصاف برابر پالاس:« آنها با پاتریک ویه را تغییراتی مثبت داشته اند. پاتریک ایده مشخصی دارد و از بازیکنانش نیز به خوبی بازی می گیرد. در خط حمله تیم قدرتمندی هستند و برای مثال ادواردو برابر تاتنهام وقتی وارد زمین شد توانست دو گل به ثمر برساند. بنتکه و زاها نیز دیگر مهره های خطرناک شان هستند.»

تمدید قرارداد محمد صلاح:« این موضوع به من ارتباط ندارد و چیزی بین صلاح و باشگاه است؛ پس حرف خاصی برای گفتن ندارم. توقعم از صلاح این است که برای هر بازی در بهترین شرایط باشد، همین.»

فشردگی بازی ها:« قبلا راجع به این موضوع صحبت کرده ام. ۳ بازی در هفته واقعا سخت است و باید برنامه ریزی دقیقی داشت. تاکنون به خوبی از پس آن برآمده ایم و بازیکنانم خوب کار کرده اند. امسال نیز سال چالش برانگیزی خواهد بود و از این بابت مطمئنم.»

تگ ها


روبرتو فیرمینو یورگن کلوپ محمد صلاح کریستال پالاس لیورپول