مثلث هجومی لیورپول؛ به همان بی رحمی گذشته! (عکس)

محمد صلاح، بابی فیرمینو و سادیو مانه امروز برابر واتفورد فوق العاده ظاهر شده و در مجموع پنج بار موفق به گلزنی شدند....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در این فصل و با درخشش مثلث خط حمله خود دوباره تبدیل به تیم ترسناکی شده و به نظر به دنبال تکرار روزهای درخشان گذشته است. این در حالیست که این مثلث در یک سال گذشته و به خصوص با افت محسوس بابی فیرمینو کمتر مانند قبل ظاهر شده بود و حتی در بسیاری اوقات شاهد نیمکت نشینی این مهاجم برزیلی بودیم. بعد از انتقال دیگو ژوتا به آنفیلد، یورگن کلوپ در بسیاری از مسابقات از او به جای فیرمینو استفاده می کرد، اما امروز این سه بازیکن دوباره هماهنگی بالای خود را به اثبات رساندند.

لیورپول امروز با نتیجه درخشان ۰-۵ موفق به کسب پیروزی شد و بابی فیرمینیو، سادیو مانه و محمد صلاح هر سه موفق به گلزنی شدند. از این پنج گل سه تا سهم فیرمینیو و یکی سهم محمد صلاح و سادیو مانه بود تا لیورپول با یک بازی بیشتر نسبت به چلسی راهی صدر جدول لیگ برتر شود.

محمد صلاح، ستاره مصری مرسی سایدی ها در هر هشت بازی اخیر خود برای لیورپول گلزنی کرده است که این طولانی ترین گلزنی در دیدارهای متوالی برای این باشگاه از زمان درخشش دنیل استوریج در فوریه ۲۰۱۴ است. حالا محمد صلاح با ۱۰۴ گل در کنار دیدیه دروگبا بهترین گلزنان آفریقایی‌ تاریخ لیگ برتر محسوب می شوند.

بابی فیرمینو، ستاره برزیلی لیورپول در دیدار مقابل واتفورد عملکرد درخشانی داشته و موفق به ثبت هت تریک شد. این بازیکن دومین هت تریک دوران حرفه ای خود در لیگ برتر بعد از سه بار گلزنی مقابل آرسنال در دسامبر سال ۲۰۱۸ را به ثبت رسانده و به تنها برزیلی تاریخ لیگ برتر تبدیل شد که در این رقابت ها بیش از یک بار هت تریک کرده است.

سادیو مانه، گلزن سنگالی لیورپول بعد از دیدیه دروگبا و محمد صلاح تبدیل به سومین بازیکن آفریقایی تاریخ لیگ برتر شد که در این رقابت ها به رکورد حداقل ۱۰۰ گل رسیده است.

تگ ها


روبرتو فیرمینو سادیو مانه محمد صلاح لیورپول