غیبت حسینی، نیمکت‌نشینی صیادمنش

یکی از دو بازیکن ایرانی در جدال تیم‌های ترابزون اسپور و فنرباغچه به میدان می‌رود....

به گزارش مدال، در نخستین مسابقه مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ترکیه، تیم ترابزون اسپور که سید مجید حسینی در آن عضویت دارد، از ساعت ۲۱ امشب در استادیوم مدیکال پارک در حالی به مصاف فنرباغچه خواهد رفت که اللهیار صیادمنش در فهرست این تیم دیده می‌شود.

سید مجید حسینی، ملی پوش ایرانی ترابزون اسپور که در سه هفته گذشته سوپر لیگ ترکیه بخاطر آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران در فهرست تیمش حضور نداشته، در لیست مسابقه امشب برابر فنرباغچه نیز دیده نمی‌شود.

اللهیار صیادمنش، مهاجم جوان ایرانی فنرباغچه نیز که در نقل و انتقالات زمستانی به این تیم بازگشته و بعد از آن علاوه بر حضور در یک مسابقه جام حذفی، در دو دیدار سوپر لیگ مقابل گالاتاسرای و آنتالیا اسپور نیمکت‌نشین بوده، امشب هم جزو نفرات ذخیره تیمش برابر ترابزون اسپور است.

ترابزن اسپور در هفت مسابقه اخیرش ۶ پیروزی و یک مسابقه داشته و شرایط خوبی سپری کرده، اما یاران صیادمنش در سه دیدار گذشته خود دو باخت و یک مساوی به دست آوردند.

بیشتر بخوانید:
شوک به CR۷؛ سکته مغزی مادر رونالدو 
حواشی باخت در ال‌کلاسیکو؛ گرد و خاک مسی در رختکن بارسلونا 

تگ ها


سید مجید حسینی الهیار صیادمنش ترکیه فنرباغچه لژیونر اخبار لژیونرها مجید حسینی ترابوزان اسپور فنرباغچه ترابوزان اسپور-فنرباغچه جام حذفی فوتبال