فرصت طلایی برای تبریزی و آقایی

تیم فوتبال استقلال در حالی روز دوشنبه هفته جاری به مصاف تیم پیکان می‌رود که مهاجم اصلی خود را به علت محرومیت به همراه ندارند....

به گزارش خبرنگار مدال، شاگردان آندره‌آ استراماچونی روز دوشنبه در ورزشگاه شهدای شهر قدس مهمان پیکان خواهند بود و بزرگترین چالش سرمربی ایتالیایی استقلال انتخاب جایگزین مناسب برای شیخ دیاباته‌یِ محروم است!

در نبود مهاجم مالیایی آبی پوشان، سجاد آقایی و مرتضی تبریزی دو مهاجمی هستند که این روزها قصد دارند تا خود را به سرمربی تیم ثابت و راه ورود به ترکیب اصلی را پیدا کنند.

سجاد آقایی مهاجم جوان استقلال در این فصل سه گل را برای تیمش به ثمر رسانده و در هفته‌های ابتدایی هروقت شیخ استقلال در بازی حضور نداشت گزینه اول کادر فنی برای تکامل خط حمله بود که همین امر شانس حضور او را در ترکیب تیم زیاد می کند.

مرتضی تبریزی دیگر مهاجم این تیم که در دو فصل حضورش در استقلال نتوانسته جایگاه ثابتی را بدست بیاورد روز دوشنبه این فرصت را دارد تا در نبود دیاباته عرض اندام کند و شایعات جدایی اش در نیم فصل را پایان دهد.

 

بیشتر بخوانید:

استقلال استراماچونی در هفت پرده

تگ ها


استقلال سجاد آقایی مرتضی تبریزی شیخ دیاباته آندره آ استراماچونی مرتضی تبریزی سید سجاد آقایی استقلال پیکان تهران-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال