پیام اینتر برای مدافع میلان: منتظرت هستیم

باشگاه اینتر در اقدامی قابل تقدیر پیامی را برای سیمون کیائر، مدافع مصدوم میلان، منتشر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیائر به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی پای چپ تحت عمل جراحی قرار گرفته و تا شش ماه آینده قادر به حضور در میدان نخواهد بود.

باشگاه میلان نیز روز گذشته خبر انجام عمل جراحی روی پای این بازیکن و دوری طولانی مدت او از میادین فوتبال را تایید کرد.

غیبت این مدافع در زمین برای میلان بسیار دشوار است و استفانو پیولی نیز تایید کرد که این باشگاه احتمالا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به دنبال جذب جانشین برای او خواهد بود.

حالا باشگاه اینتر با انتشار بیانیه‌ای نسبت به این اتفاق تلخ در دوران حرفه‌ای قهرمان یورو ۲۰۲۰ که با اقدام به موقع خود باعث نجات جان کریستین اریکسن، هم تیمی‌اش در تیم ملی دانمارک، شده بود واکنش نشان داده است.

کیائر یکی از کسانی بود که در صحنه ایست قلبی این بازیکن اینتر در نزدیکی او قرار داشت و با انجام اقدامات لازم پیش از حضور تیم پزشکی توانست در بهبود شرایط او نقش بسزایی را ایفا کند.

در متن منتشر شده از سوی باشگاه اینتر در شبکه‌های اجتماعی آمده:« یک قهرمان تنها با نحوه فوتبال بازی کردنش شناخته نمی‌شود. زود برگرد سیمون، ما در سن سیرو منتظرت هستیم تا تو را آنطور که شایسته هستی تشویق کنیم.»

میلان و اینتر در حال حاضر هر دو با یک امتیاز اختلاف در کورس قهرمانی لالیگا قرار دارند و سعی می‌کنند جای ناپولی را در صدر جدول این لیگ از آن خود کنند.

تگ ها


سیمون کائر اینتر میلان آث میلان تیم ملی دانمارک فوتبال جهان اینتر میلان آث میلان سری آ فوتبال