رسمی؛ دیوید بکام رفیق خود را استخدام کرد

فیل نویل، سرمربی ۴۳ ساله و انگلیسی هدایت تیم اینتر میامی در ایالت متحده را به عهده خواهد گرفت....


به گزارش "ورزش سه"، مدیران باشگاه نوپای اینتر میامی در اوایل ماه جاری اعلام کردند دیگو آلونسو، سرمربی اروگوئه ای دیگر با این تیم همکاری نخواهد کرد و از همان مقطع اخباری در مورد احتمال حضور فیل نویل در این تیم منتشر شده بود. فیل نویل که اخیرا سرمربی تیم ملی بانوان انگلیس بود، حالا هدایت اینتر میامی را بر عهده خواهد داشت. دیوید بکام، مالک مشهور و انگلیسی این باشگاه از استخدام همبازی سابق خود در ترکیب تیم ملی و منچستریونایتد ابراز رضایت کرده و به تمجید از او پرداخته است.

دیوید بکام در خصوص این انتصاب گفت: "من از زمانی که هر دو در آکادمی منچستر یونایتد نوجوان بودیم فیل نویل را می شناسم. ما یک DNA فوتبالی مشترک داشته و زیر نظر بهترین سرمربی های دنیای فوتبال کار کرده ایم. این موارد مهم و ارزشمندی است که من همیشه دوست داشتم در باشگاه خود پیاده کنم.

فیل دارای تجربه بزرگی در فوتبال چه به عنوان بازیکن و به عنوان مربی در سطح باشگاهی و بین المللی بوده و در طول زندگی حرفه ای خود با بسیاری از سرمربیان و بازیکنان بزرگ کار کرده است. من از ویژگی های انسانی فیل نویل وفاداری و صداقت و البته انرژی فوق العاده و اخلاق کاری آگاهم. هر کسی کنار فیل بازی یا با او کار کرده باشد می داند که او یک رهبر ذاتی است."

تگ ها


فیل نویل دیوید بکام