تلاش مارسی برای جذب مهدی طارمی

باشگاه ریوآوه برای فروش مهدی طارمی مهاجمی که تا به این جای کار ۱۳ گل در لیگ برتر پرتغال به ثمر رسانده پیشنهاد جدیدی دریافت کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ویلاش بوآش سرمربی المپیک مارسی – تیم دوم فوتبال فرانسه جذب مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را به مدیر ورزشی باشگاه توصیه کرده و او هم نامه نگاری رسمی را با باشگاه ریواوه انجام داده است. مدیر ورزشی باشگاه ریوآوه این خبر را تایید کرده است و فاش کرده باشگاه فرانسوی برای در اختیار گرفتن مهدی طارمی ۱۴ میلیون یورو پیشنهاد داده شده است. او خبری در مورد دستمزد پیشنهادی مهدی طارمی در المیپک مارسی منتشر نکرده است. 

باشگاه ریوآوه اینروزها به طور حتم یکی از خوشحال ترین باشگاه های پرتغالی است چرا که در بازی های اخیر مدام با گل های مهدی طارمی امتیاز جمع می کند و از سویی همین طور پیشنهادهای مالی خوب است که برای خرید این بازیکن ارایه می شود و باشگاه و مهدی طارمی باید به یکی از این پیشنهادات پاسخ دهند. باشگاه ریوآوه پیش تر گفته بود در مورد فروش مهدی طارمی در پایان فصل جمع بندی خواهد کرد و در این برهه از زمان تنها چیزی که محرز است فروش مهدی طارمی در پایان فصل است. 

مهدی طارمی با دو گلی که به براگا زد شمار گل های خود را به عدد ۱۳ رساند و اگر این روند را هم چنان ادامه دهد هیچ بعید نیست به جای مهاجم بنفیکا آقای گل لیگ برتر پرتغال شد. پیش تر یک باشگاه چینی برای در اختیار گرفتن مهدی طارمی به باشگاه ریوآوه پیشنهاد داده بود که مهاجم تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد قصد بازگشت به فوتبال آسیا را ندارد. باشگاه بنفیکا هم مذاکراتی با باشگاه ریوآوه برای جذب مهدی طارمی داشته است. پا ئولو سوسا سرمربی بوردو فرانسه نیز به طور شخصی با مهدی طارمی صحبت کرده است. مربی ای که گزینه هدایت تیم بنفیکا و فیورنتینا بشمار می رود. خبر تایید نشده ای هم در مورد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران وجود دارد مبنی بر اینکه دیه گو سیمئونه سرمربی آتلتیکو خواستار دنبال کردن بازی های مهدی طارمی از سوی مدیر ورزشی باشگاه شده است.

بیشتر بخوانید:
کونته: به خودم حمله کنید، نه بازیکنان و باشگاه!
لمپارد: می توانستیم در بازی امشب پیروز شویم
امیدواری باشگاه کودکی مسی به بازگشت او به آرژانتین

تگ ها


ریوآوه فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات مهدی طارمی لوئیز آندره ویاش بواش مارسی ریو آوه لوشامپیونه فرانسه لیگ برتر پرتغال فوتبال