تنیس دیویس کاپ؛ دومین پیروزی در کارنامه ایران

تیم ملی تنیس ایران به دومین پیروزی‌اش در رقابت‌های دیویس کاپ دست یافت....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، دومین مسابقه تیم ملی تنیس ایران در رقابت‌های گروه ۴ آسیا و‌ اقانوسیه صبح امروز (چهارشنبه) برگزار شد و‌ نمایندگان‌ کشورمان مقابل یمن به برتری ۳ بر صفر رسیدند.

 در نخستین مسابقه بخش انفرادی علی یزدانی با نتیجه مقابل حسین نوراز به برتری ۲ بر صفر دست یافت. در دومین دیدار بخش انفرادی امیر حسین بادی با حلیل سلام مسابقه داد و در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به برتری رسید.

در بخش دونفره نیز تیم‌ ایران با ترکیب امیر حسین بادی و‌ علی یزدانی و با نتیجه ۲ بر صفر موفق شد از سد تیم یمن عبور کرد تا این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر صفر به سود تیم‌ ایران به پایان برسد.

 تیم ملی کشورمان پیش از این با نتیجه ۳ بر صفر مقابل قرقیزستان به پیروزی دست یافته بود و با تکرار این نتیجه مقابل یمن، فردا به مصاف کامبوج‌می‌رود.

مسابقات گروه ۴  آسیا و‌اقیانوسیه از ۲۶ مهر ماه تا یکم آبان با حضور کشورهای ایران، بحرین، کامبوج، گوام، عراق، قرقیزستان، مغولستان، عمان، عربستان، سنگاپور، ترکمنستان، یمن و امارات برگزار می‌شود و ۳ تیم به گروه ۳ آسیا و‌اقیانوسیه صعود می‌کنند.

اکبر طاهری  به عنوان سرمربی، فرشاد طلاور مربی، امیر اکبری بدنساز و فرزین ضیا آذری به عنوان سرپرست، تیم ایران را با ترکیب حمیدرضا نداف، امیرحسین بادی، ، سینا مقیمی ، علی یزدانی و سامیار الیاسی همراهی می‌کنند.

تگ ها


تنیس تنیس