کلوپ: مشکلی بین صلاح و مانه وجود ندارد

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول مدعی شد مشکلی بین دو ستاره هجومی تیمش وجود ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در طول فصل شایعاتی در مورد بروز مشکلاتی بین محمد صلاح و سادیو مانه و عدم تمایل این دو بازیکن در پاس دادن به یکدیگر منتشر شده بود. یورگن کلوپ در نشست خبری پیش از دیدار مقابل برنلی مدعی شد این شایعات حقیقت ندارد.

دیدار مقابل برنلی: "برنلی این فصل استثنایی بوده است. این تیم مشکلاتی را تجربه کرد و به همین دلیل بازیکنان زیادی در اختیار ندارد، همچنین برنلی هر سه روز یکبار بازی می کند. من به نتایج حاصل شده توسط برنلی بسیار احترام می گذارم. قرار است مقابل تیمی را با نگرشی فوق العاده و درگیر و مبارز برای توپ گیری بازی کنیم."

مصدومیت کاپیتان: "جوردن هندرسون مصدوم شده و دیگر در ادامه فصل برای لیورپول بازی نخواهد کرد. اما خبر خوب این است که او نیاز به عمل جراحی ندارد."

رابطه محمد صلاح و سادیو مانه: "اگر مهاجم هستید و ضربه بزنید و شوت شما تبدیل به گل نشود، ۹۸ درصد شانس پاس دادن نیز وجود داشته است و مردم نیز خیلی سریع داستانی در این رابطه می سازند. نمی دانم بین صلاح و مانه رقابت است یا نه، اما هر چه باشد قطعا سالم است. عملکرد محمد صلاح فوق العاده بوده و او از زمان انتقال به لیورپول در به ثمر رسیدن بیش از ۱۰۰ گل نقش آفرینی کرده است. این ارقام دیوانه کننده و در سطح شماره یک جهانی هستند و بدون در اختیار داشتن محمد صلاح نمی توانستیم در جایی که حالا حضور داریم قرار بگیریم. صلاح و مانه فاصله زیادی با تکرار ۲۰ گله شدن در لیگ برتر ندارند و من از در اختیار داشتن این دو بازیکن واقعا خوشحالم."

بیشتر بخوانید:
 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول یورگن کلوپ سادیو مانه محمد صلاح لیورپول فوتبال