سروش رفیعی: من استفلال را رد کردم، پرسپولیس من را

سروش رفیعی، ستاره خلاق سپاهان خبر از تمدید قرارداد احتمالی با این باشگاه داد....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد درخشان در فصل گذشته در ترکیب سپاهان باعث شد تیم های مطرح لیگ تقریبا همگی برای خرید این ستاره خلاق اقدام کنند. او امشب در مصاحبه ای زنده با سردبیر ورزش سه اعلام کرد در اوایل پنجره تابستانی مورد توجه گل گهر و امیر قلعه نویی قرار داشته، اما با احترام به سرمربی سابق خود این پیشنهاد را رد کرده است.

اما در ادامه نوبت پیشنهاد استقلال فرا رسید. سروش رفیعی اعلام کرد یکی از ارکان باشگاه استقلال با این بازیکن تماس گرفته و او نیز کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ منفی خود را اعلام کرده است. در واقع این بازیکن فاش کرد ابتدا شایعاتی در مورزد تمایل استقلال شنیده و در نهایت یکی از اعضای قابل حساب باشگاه برای مذاکره با این بازیکن تماس گرفته است. سروش اذعان داشت در مالمه اول صحبتی از مسائل مالی نشده و فقط بحث فنی مطرح شده است.

سروش رفیعی فردای آن روز بعد از سلام گرم به فرهاد مجیدی مدعی شد با توجه به سابقه حضور در پرسپولیس و البته شرایط خاص بازی کردن در دو تیم بزرگ پایتخت، امکان انتقال به استقلال برایش وجود نداشته است.

سروش رفیعی در مورد عدم شادی بعد از گلزنی مقابل استقلال در دیدار تراکتور برابر این تیم و باز کردن دروازه رحمتی در استادیوم آزادی صحبت کرده و مدعی شد قصد ناراحت کردن هواداران استقلال را نداشته و دلیل عدم خوشحالی او نیز همین بوده است. این بازیکن مدعی شد اگر یک بازیکن که با تمام تمرکز در یکی از این دو تیم بزرگ پایتخت بازی نکند، نمی تواند فشار موجود را تحمل کرده و رضایت هواداران جلب کند.

اما در ادامه نوبت پاسخ به احتمال انتقال به پرسپولیس فرا رسید. سروش رفیعی به وضوح و علیرغم تمجید از یحیی گل محمدی اعتراف کرد تجربه دو سال قبل کار کردن زیر نظر این سرمربی در پدیده برای طرفین خوشایند نبوده و به همین دلیل اصلا سرمربی پرسپولیس در تابستان امسال برای جذب این بازیکن اقدام نکرده است.

سروش رفیعی مدعی شد سبک بازی مورد علاقه یحیی گل محمدی و استفاده از سیستم خطی مناسب بازی این بازیکن نیست و تجربه کار کردن در پدیده نیز رضایت بخش نبوده است. البته سروش به تمجید از سرمربی موفق پرسپولیس پرداخته و مدعی شد تجربه کار کردن زیر نظر یحیی برایش خوب بوده است. در ادامه رفیعی در مورد رابطه خوب خود با حمید مطهری صحبت کرده و در نهایت تاکید کرد هیچ مذاکره ای برای انتقال به پرسپولیس نداشته است.

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی پرسپولیس تهران فولادمبارکه سپاهان سروش رفیعی یحیی گل محمدی