کلوپ: پالاس تا پایان بازی خطرناک بود

یورگن کلوپ پس از پیروزی تیمش مقابل کریستال پالاس گفت: پالاس همیشه به شکل سنتی مقابل لیورپول خوب بازی می کند....

سرمربی قرمزها و شاگردانش نیمه اول در شرایطی زمین را ترک کردند که یک گل از حریف عقب بودند اما سرانجام موفق به کسب هر سه امتیاز دیدار شدند.
به گزارش خبرنگار مدال، یورگن کلوپ پس از پیروزی پر زحمت مقابل کریستال پالاس گفت: حریف در ضد حملات تیمی فوق‌العاده بود و ویلفرد زاها بازیکنی با کلاس بالای جهانی است که در موقعیت‌های یک به یک همیشه برنده می‌شود.
وی تاکید کرد: به دلایل مختلفی می‌دانستیم بازی دشواری پیش رو داریم و پالاس به شکل سنتی همیشه برابر لیورپول خوب بازی می‌کند و با توجه به فیزیکی بودن حریف، قابل حدس بود که شرایط نیمه اول اینگونه باشد.
 سرمربی قرمزها افزود: ما سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و نبض آن را بدست بگیریم اما به اندازه کافی صبور نبودیم. آن‌ها از نیمه خود عبور نمی‌کردند و بنابراین ما سعی داشتیم در فضاهای بسیار کوچک بازی کنیم.
او در ادامه گفت: در نیمه دوم نیز پالاس ضدحملات و استفاده از ضربات ایستگاهی را ادامه داد اما من فکر می‌کنم روی گل دوم حریف روی فن دایک خطا شد.
 کلوپ تصریح کرد: قبول دارم گل سوم ما شانسی بود اما پالاس همچنان تا پایان بازی خطرناک بود. حالا ۶۰ امتیاز داریم و این دیوانه کننده است. من واقعا به این دستاورد افتخار می‌کنم اما اتفاقی نیز افتاده است که ما واقعا نیازی به آن نداشتیم و باید طی روزهای آتی و طی زمانی که داریم ریکاوری کنیم و آماده باشیم.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال