مربی ختافه به دنبال طلسم شکنی مقابل رئال مادرید

خوزه بوردالاس سرمربی ختافه با وجود ایجاد تحول عظیم در این باشگاه، هنوز موفق به کسب پیروزی برابر سه غول فوتبال اسپانیا نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خوزه بوردالاس سال ۲۰۱۶ بود که هدایت ختافه را در دسته دوم فوتبال اسپانیا بر عهده گرفت. وظیفه او رساندن تیم به پلی آف صعود بود و در نهایت توانست ختافه را در عین شگفتی به لالیگا برگرداند. اوج کار او به فصل گذشته بر می گردد که تیم را پنجم کرد؛ در حالی که شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان را در هفته پایانی از دست داد.

فصل جاری هم درخشش ختافه ادامه داشته و با ۵۲ امتیاز در رده ششم قرار دارد و در صورت پیروزی بر رئال در بازی امشب، به رده پنجم صعود خواهد کرد. ختافه امسال در لیگ اروپا توانست آژاکس را در یک شانزدهم نهایی حذف کند که در واقع یک شاهکار بود.

در کارنامه خوزه بوردالاس اما یک نقطه تاریک وجود دارد که به عدم پیروزی برابر رئال، بارسا و اتلتیکو بر می گردد. ختافه با هدایت او در ۱۴ مصاف مقابل غول های فوتبال اسپانیا هنوز موفق به کسب پیروزی نشده است و حاصل کار، ۱۲ شکست و تنها دو تساوی بوده.

ختافه با هدایت بوردالاس ۵ بار به مصاف رئال مادرید رفته، ۴ بار شکست خورده و سال گذشته در کولیسئوم بود که موفق شد یک تساوی از کهکشانی ها بگیرد. او امشب بالاخره طلسم شکنی خواهد کرد؟

بیشتر بخوانید:
کونته: به خودم حمله کنید، نه بازیکنان و باشگاه!
لمپارد: می توانستیم در بازی امشب پیروز شویم
امیدواری باشگاه کودکی مسی به بازگشت او به آرژانتین

تگ ها


فوتبال جهان ختافه رئال مادرید ختافه رئال مادرید رئال مادرید-ختافه لالیگا فوتبال