حضور آلگری در کلاس های فشرده آموزش انگلیسی

سرمربی سابق یوونتوس احتمال دارد بر روی نیمکت یکی از تیم های مطرح انگلیسی بنشیند...

با شدت گرفتن احتمال سرمربیگری آلگری در یووه این مربی ایتالیایی در کلاس های فشرده زبان انگلسی در لندن شرکت خواهد کرد.

به گزارش مدال، به دنبال جدایی ماسیمیلیانو آلگری از یوونتوس در پایان فصل گذشته، اخباری مبنی بر احتمال مربیگری او در چند تیم انگلیسی از جمله چلسی و منچستریونایتد منتشر شد و اکنون این احتمال قوت گرفته است.

طبق اعلام نشریه «چی» ایتالیا و همسر آلگری که مجری تلویزیونی است، این مرد ایتالیایی تابستان امسال به لندن می‌رود تا در مدت اقامتش در این شهر دوره‌‌‌های فشرده یادگیری زبان انگلیسی را سپری کند.

آلگری که در فاصله یک سال به پایان قراردادش با یوونتوس از این تیم جدا شد، اکنون بدون تیم است و به نظر نمی‌رسد که مقصد بعدی او یک تیم داخلی باشد، چرا که اینتر آنتونیو کونته را استخدام کرد، میلان درصدد جذب مارکو جامپائولو، سرمربی سامپدوریاست و پائولو فونسکا، سرمربی شاختار دونتسک اوکراین هم گزینه موردنظر رم است. در خارج از ایتالیا هم پاری‌سن‌ژرمن و بایرن مونیخ مقاصد احتمالی آلگری بودند که این تیم‌ها نیز به ترتیب به توماس توخل و نیکو کواچ اعتماد کرده‌اند.

به این ترتیب لیگ برتر انگلیس محتمل‌ترین مقصد برای آلگری محسوب می‌شود و یکی از تیم‌هایی که احتمال خروج سرمربی‌اش بسیار زیاد خواهد بود، تاتنهام است و در شرایطی که سرمربی سابق یووه در کلاس های انگلیسی حضور خواهد یافت باید منتظر مقصد بعدی او بود.

بیشتر بخوانید: 

پرواز ساری به ایتالیا برای عقد قرارداد با یوونتوس

تگ ها


مکس الگری توماس توخل نیکو کوواچ یوونتوس چلسی لیگ برتر فوتبال