امشب منتظر یک خبر خوب پرسپولیسی باشید!

سرمربی پرسپولیس در حاشیه گلایه هایش از وضعیت مالی و نقل و انتقالاتی باشگاه مدعی شد هواداران امشب منتظر یک خبر فوق‌العاده باشند....

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل‌محمدی در اولین گفتگوی خود با رسانه‌ها در شروع آماده‌سازی تیمش برای فصل جدید یک وعده بزرگ به هواداران پرسپولیس داد. سرمربی پرسپولیس در حاشیه گفتگوی طولانی مدت خود با اصحاب رسانه که بیشتر آن حول موضوع مربوط به نقل و انتقالات و جذب نفرات جدید این تیم و گلایه نسبت به مشکلات مالی و ناتوانی در رقابت با دیگر تیم‌ها برای جذب و حفظ بازیکن بود، در نهایت وعده یک اتفاق خوب را نیز داد.

گل‌محمدی در این باره گفت: مشکلات زیادی داشتیم و شرایط برای جذب بازیکن شاید آنطور که پیش بینی می‌کردیم پیش نرفت. اگر پول داشتیم شاید احمد (نوراللهی) می‌ماند. اگر به لیست مدنظر من باشد که دوست دارم تمام بازیکنان تیم ملی را جذب کنم! با این حال هواداران نگران نباشند و امشب منتظر یک خبر خوب باشند. دو سه ساعت دیگر صبر کنید.

باید دید منظور یحیی گل‌محمدی که پیش از حضور در زمین تمرین و گفتگو با اصحاب رسانه دقایقی دیرتر از سایرین حاضر شد و آن را به گفتگوی تلفنی با جعفر سمیعی مدیرعامل این باشگاه مرتبط دانست، چیست و سرمربی پرسپولیس چه اتفاق خوشحال کننده‌ای را به هواداران این تیم وعده داده است.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی