ورود زیدان به یک ورزش جدید؛ پروژه متفاوت زیزو

زین الدین زیدان با همکاری یک شرکت اسپانیایی، اقدام به تاسیس باشگاه پادل در فرانسه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زین الدین زیدان در پایان فصل گذشته بود مه از هدایت رئال استعفا کرد. این دومین بار بود که زیزو مربیگری رئال را ترک می کرد. او بهار ۲۰۱۸ و قبل از شروع جام جهانی روسیه نیز همه را با استعفای خود شوکه کرده بود.

زیدان در چند ماه اخیر به دور از فوتبال بوده و در صفحه اینستاگرامش نیز تصاویری از او و خانواده، سفرهایش و .... دیده می شود ولی اسطوره فرانسوی حالا وارد یک برنامه جدید شده است.

زیدان با همکاری یک شرکت اسپانیایی اقدام به تاسیس باشگاه پادل در فرانسه کرده است. زیزو با برند Z۵ و با هدف بسط و توسع ورزش پادل در فرانسه اقدام به تاسیس باشگاهی در نزدیکی شهر زادگاهش مارسی کرده و هدفش بسط و توسع این ورزش شبیه به تنیس در فرانسه است.

قرار است فردا این باشگاه افتتاح شود و به زودی نیز در شهرهای مختلف فرانسه باشگاه های پادل Z۵ افتتاح خواهد شد. کمپانی آدیداس بزرگترین حامی مالی زیدان در این پروژه جدید است.

در مورد بازگشت زیدان به فوتبال نیز شایعات زیادی منتشر می شود. او اخیر پیشنهاد مربیگری نیوکاسل را رد کرده و گفته می شود در انتظار پایان جام جهانی ۲۰۲۲ و جانشینی دیدیه دشان در تیم ملی فرانسه است.

تگ ها


زیدان تیم ملی فرانسه فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال