موضع جدید اتلتیکومادرید در مورد گریزمان

انریکه خرزو، رئیس باشگاه اتلتیکومادرید جذب آنتوان گریزمان از بارسلونا را عملیاتی دشوار توصیف کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو سال قبل بعد که بارسلونا در انتقالی جنجالی و با پرداخت رقم ۱۲۰ میلیون یورو موفق به جذب آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید شد. اما شرایط در این مدت برای این بازیکن در نوکمپ خوب پیش نرفته و حالا اخباری در مورد احتمال جدایی آنتوان گریزمان و بازگشت دوباره به اتلتیکومادرید منتشر شده است.

ابتدا قرار بر آن بود که این بازیکن با سائول نیگز، هافبک اسپانیایی اتلتیکو معاوضه شود، اما حالا احتمال این مبادله بازیکن بین دو باشگاه کمرنگ شده است. اما به هر حال هنوز هم امکان بازگشت آنتوان گریزمان در قراردادی جداگانه به تیم سابقش وجود دارد. انریکه خرزو، رئیس باشگاه مادرید نیز بار دیگر درباره بازگشت احتمالی آنتوان گریزمان به اتلتیکو مادرید اظهارنظر کرده و این اخبار و شایعات را رد نکرد.

انریکه خرزو گفت: "انتقال دوباره آنتوان گریزمان؟ ما هیچ چیزی را رد نمی کنیم، اما چیزی که می توانیم بگوییم این است که جذب چنین بازیکنی آسان نیست. ما منتظر اخبار جدید نه تنها فقط در مورد گریزمان، بلکه در خصوص دیگر بازیکنان نیز هستیم. اما از همین حالا می توانم به شما بگویم که انتقال دوباره گریزمان به اتلتیکومادرید دشوار خواهد بود."

تگ ها


آنتون گریزمان فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال