آثار ضربه استرلینگ روی صورت ستاره لیورپول+ عکس

رحیم استرلینگ امروز به دلیل ضربه‌ای که به صورت جو گومز زده بود از تیم ملی انگلیس کنار گذاشته شد...

به گزارش مدال، امروز و در تمرینات تیم ملی انگلیس، هنگام ورود رحیم استرلینگ به کمپ، برخی بازیکنان از جمله جو گومز می‌خندند و استرلینگ خطاب به گومز می‌گوید که حالا فکر می‌کنی خیلی آدم بزرگی هستی؟ به نظر می‌رسید ابتدا موضوع شوخی باشد اما استرلینگ تصور می‌کرد مورد تمسخر قرار گرفته و به همین دلیل با گومز درگیر شد و او را مورد ضرب و شتم قرار داد. این حادثه در حالی رخ داد که این دو نفر در جریان بازی روز یکشنبه بین دو تیم لیورپول و منچسترسیتی نیز یک درگیری درون زمین پیدا کرده بودند؛ موضوعی که به نظر می‌رسد ادامه آن به اردوی تیم ملی انگلیس کشیده شده است.

رحیم استرلینگ که امروز توسط ساوت‌گیت از تیم ملی کنار گذاشته شد، پس از این اتفاق با قرار دادن پستی در صفحه اینستاگرام خود از گومز عذر خواهی کرده بود. او در صفحه خود نوشت: "ما ورزشی را انجام می‌دهیم که در برخی مواقع احساسات به شکل عجیبی بالا می‌رود اما من آنقدر شجاع هستم که به اشتباه خود اعتراف کنم. من و جو با یکدیگر حرف زدیم و همه اختلافات کنار گذاشته شده است."

نکته قابل توجه دیگر اینکه نشریه میرور ساعاتی پیش مدعی شد که جو گومز از گرت ساوت گیت درخواست کرده رحیم استرلینگ را ببخشد و اجازه دهد که این بازیکن به اردوی تیم ملی انگلیس بازگردد؛ درخواستی که البته با مخالفت سرمربی انگلیس روبرو بوده است. حالا و با توجه به تصاویر منتشر شده از چهره جو گومز باید منتظر ماند و دید واکنش‌ها نسبت به حرکت عجیب و خشن رحیم استرلینگ چه خواهد بود و آیا مجازات بیشتری برای این ستاره انگلیسی در نظر گرفته خواهد شد یا خیر.

اخبار مرتبط:

جنگ سیتی - لیورپول به تیم ملی کشیده شد؛ محرومیت استرلینگ!

تگ ها


دعوای استرلینگ گومز فوتبال جهان تیم ملی انگلیس گرت ساوت‌گیت سه‌شیرها رحیم استرلینگ جو گومز منچستر سیتی لیورپول لیورپول-منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال