آرفی: دلیل ناامیدی هواداران پرسپولیس را نمی‌دانم

پس از توقف پرسپولیس برابر ماشین‌سازی تبریز در ورزشگاه آزادی، اشپیتم آرفی بازیکن سابق این تیم در مورد عملکرد سرخپوشان و ضربه پنالتی علیپور صحبت کرد...

به گزارش مدال، اشپیتم آرفی با اشاره به تساوی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی در ورزشگاه آزادی تهران اظهار داشت: فقط بخشی از این بازی را دیدم، چون این روز‌ها درگیر حضور در یک فیلم سینمایی هستم و زمان کافی برای تماشای بازی نداشتم. به هر حال از نتیجه به دست آمده مثل همه هواداران پرسپولیس ناراحت هستم.
وی افزود: با اینکه پرسپولیس مقابل ماشین سازی متوقف شد، اما من دلیل ناامیدی هواداران پرسپولیس را نمی‌دانم. پرسپولیسی‌ها باید بدانند هنوز ۲۱ بازی دیگر در لیگ برتر باقی مانده که هر کدام از این دیدار‌ها ۳ امتیاز دارد و با کسب پیروزی‌های دیگر می‌توان تساوی این هفته را جبران کرد.
آرفی در مورد از دست رفتن ضربه پنالتی علی علیپور در این بازی تصریح کرد: او نباید پشت ضربه می‌ایستاد و پنالتی می‌زد. همه می‌دانیم ضربه بدی به توپ زد در حالی که می‌توانست با استفاده از این فرصت، سه امتیاز را به پرسپولیس هدیه بدهد. من می‌گویم سرزنش کردن علیپور کافی است و از این به بعد باید از او حمایت کنیم. علیپور به خاطر آن پنالتی، با تمرکز بیشتری به زمین می‌رود، زیرا انگیزه‌هایی دارد تا همه چیز را جبران کند. به همین خاطر باید به او اعتماد کنیم.

بیشتر بخوانید:

انصاری‌فرد: برای نیم فصل دوم مهاجمان جدیدی را در نظر داریم

تگ ها


پرسپولیس علی علیپور پنالتی چیپ علیپور گابریل کالدرون ماشین سازی اشپیتم آرفی پرسپولیس ماشین سازی پرسپولیس-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال