شکار بزرگ سرمربی جدید آرسنال از بارسلونا

ساموئل اومتیتی مدافع فرانسوی تیم بارسلونا که یکی از گزینه‌های آرسنال برای تقویت خط دفاعی این تیم است، با حضور در ورزشگاه امارات و تماشای دیدار آرسنال و منچستریونایتد به شایعات انتقالش دامن زد....

به گزارش مدال، تیم فوتبال آرسنال پس از مصدومیت «کالوم چمبرز» و دیگر مدافعان خود به شکلی جدی به دنبال جذب مدافعی مطمئن در قلب خط دفاعی است و یکی از گزینه‌های اصلی توپچی‌ها در این پست «ساموئل اومتیتی» مدافع فرانسوی تیم بارسلونا به حساب می‌آید که در دو فصل گذشته به دلیل مصدومیت‌ها و البته درخشش «کلمنت لنگله» به ندرت در ترکیب آبی‌اناری‌ها به میدان رفته است.

در این بین مدافع فرانسوی با حضور در ورزشگاه امارات و تماشای جدال تیم‌های آرسنال و منچستریونایتد که با پیروزی توپچی‌های لندن همراه بود، به شایعات حضور در «امارات» دامن زد.

البته گفته می‌شود سفر او به انگلیس تنها برای استفاده از تعطیلات بوده و اومتیتی قصد جدایی از بارسلونا را ندارد و به دنبال موفقیت با تیم اسپانیایی در این فصل است. با این حال رسانه‌های انگلیسی معقتدند «میکل آرتتا» سرمربی جدید سرخ‌های لندن او را به عنوان اولین شکار بزرگ خود مشخص کرده است.

بیشتر بخوانید:

آژیر جنگ در بارسلونا به صدا درآمد؛ شکایت رسمی ستاره از بلوگرانا

تگ ها


ساموئل اومتیتی بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها آرسنال توپچی‌های لندن میکل آرتتا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان ساموئل اومتیتی آرسنال بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال