تلاش رئال مادرید برای جذب جانشین مسی و رونالدو

باشگاه رئال مادرید در پنجره نقل‌وانتقالات تابستان برای جذب رحیم استرلینگ تلاش کرد اما ستاره انگلیسی که از او به عنوان جانشین مسی و رونالدو یاد می‌شود تصمیم به تداوم حضور در جمع سیتیزن‌ها گرفت و به پیشنهاد کهکشانی‌ها پاسخ منفی داد....

به گزارش مدال، سران باشگاه رئال مادرید اطرافیان و نزدیکان «رحیم استرلینگ» را در تابستان به ملاقات با «خوزه آنخل سانچز» - مدیر اجرایی باشگاه - دعوت کردند تا مذاکراتی در خصوص حضور ستاره انگلیسی در مادرید داشته باشند اما این تلاش در آن مقطع به در بسته خورد.

البته استرلینگ از انتقال به مادرید استقبال می‌کند اما به خوبی آگاه است که اکنون در بهترین شرایط در منچسترسیتی قرار دارد و به انتقال تا شاید سه سال دیگر نیاندیشد.

قرارداد فعلی رحیم با سیتیزن‌ها تا چهار سال دیگر اعتبار دارد اما به گفته «اسکای اسپورتس» باشگاه به او تضمین ارائه پیشنهادی جدید را داده است. استرلینگ علیرغم عدم بازی در برتری هشت گله تیمش برابر واتفورد، یکی از مهره‌های اصلی «پپ گواردیولا» است. او زیر نظر پپ رشد قابل توجهی داشته و هم در تیم ملی انگلیس و هم منچسترسیتی مهره تاثیرگذاری به حساب می‌آید و حالا برخی او را حتی با «لیونل مسی» و «کریستیانو رونالدو» مقایسه می‌کنند و او را جانشین دو فوق‌ستاره فعلی جهان فوتبال می‌دانند.

باید دید آیا استرلینگ سرانجام با ترک منچسترسیتی در آینده راهی «سانتیاگو برنابئو» می‌شود یا به فوتبالش در انگلیس ادامه می‌دهد؟

بیشتر بخوانید:

جانشین مسی و رونالدو از نگاه ژاوی

تگ ها


رحیم استرلینگ استرلینگ رئال مادرید رئال مادرید منچسترسیتی سیتیزن‌ها کهکشانی‌ها جانشین مسی جانشین رونالدو لیونل مسی کریستیانو رونالدو اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان رحیم استرلینگ منچستر سیتی رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال