خرید جدید میلان قطعی شد

انتقال پیترو پلگری، مهاجم جوان تیم موناکو به باشگاه میلان قطعی شده است....

به گزارش "ورزش سه"، میلان فعال ترین تیم ایتالیایی در بازار نقل و انتقالات تابستانی بوده و تا به حال چند بازیکن جدید را به ترکیب خود اضافه کرده است. حالا جانلوکا دی مارتزیو مدعی شد باشگاه میلان با موناکو به توافق کامل برای انتقال قرضی پیترو پلگری با بند اجباری خرید رسیده و مهاجم جدید روسونری به زودی به اردوی این تیم اضافه خواهد شد. جوزپه ریزو، مدیر برنامه این مهاجم ۲۰ ساله دیروز به میلان سفر کرده و با مدیران این باشگاه به توافق نهایی دست یافت.

قرار است این بازیکن ابتدا قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۳ با باشگاه موناکو تمدید کرده و بعد راهی میلان می شود. به نظر می رسد میلان برای خرید پیترو پلگری ابتدا یک میلیون یورو برای فصل پیش رو پرداخت کرده و در تابستان بعد با واریز کردن شش میلیون دیگر این بازیکن را به صورت دائم جذب خواهد کرد. همچنین در صورتی که روسونری در آینده مایل به فروش پیترو پلگری باشد، درصدی از آن رقم نیز به موناکو تعلق خواهد گرفت.

البته پیترو پلگری  در حال حاضر به مصدومیت موجه شده و بعد از طی کردن دوران نقاهت می تواند روسونری در فصل پیش رو یاری کند. پیش از این اولیویه ژیرو، مهاجم باتجربه فرانسوی چلسی نیز توافق کرده بود و حالا یک مهاجم ۲۰ ساله و ایتالیایی نیز به ترکیب خود اضافه خواهد کرد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ آث میلان موناکو