پاسخ مبهم پوگبا به شایعه درگیری امباپه و ژیرو

شایعات درباره اختلاف الیویه ژیرو و کیلیان امباپه، ستاره های فرانسه، روز به روز بیشتر شنیده می شود و در کنفرانس مطبوعاتی امروز پل پوگبا در این باره از او نیز سوال شد....

به گزارش "ورزش سه"، پس از پیروزی تیم ملی فرانسه در بازی تدارکاتی مقابل بلغارستان، اولیویه ژیرو در بخشی از صحبت‌های خود ادعا کرد که برخی بازیکنان فرانسه علاقه ای به پاس دادن به او ندارند.

در همین ارتباط اکیپ گزارش کرد که کیلیان امباپه بعد از مسابقه به شدت از صحبت های ژیرو خشمگین شده و حتی قصد داشته که در یک کنفرانس مطبوعاتی پاسخ او را بدهد اما دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، در این زمینه پادرمیانی کرده و اجازه نداده او در این باره با رسانه ها حرفی بزند.

پل پوگبا، دیگر ستاره تیم ملی فرانسه، در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود سعی کرد شایعاتی که درباره بروز اختلاف و شکاف بین بازیکنان تیم ملی این کشور مطرح شده است را بی اهمیت بداند.

پوگبا درباره اینکه آیا شکافی بین بازیکنان فرانسه ایجاد شده و تنش و اختلافی در اردوی تیم ملی وجود دارد، گفت: "نه. تنها تنش و فشار روی عضله های کمر و پای ما است! هیمشه جو خیلی خوبی بین همه بر قرار است.

بین اولیویه و کیلیان هم چیزی نیست. یا حداقل جلوی چشم من که چیزی نبوده. شاید چیزهایی که گفته شد را به شکلی نادرست پیچانده باشند و طور دیگری مطرح کرده باشند."

بازی های فرانسه در یورو ۲۰۲۰ از روز سه شنبه و با مسابقه برابر آلمان آغاز خواهد شد و این تیم سپس به مصاف مجارستان خواهد رفت.

شاگردان دشان در آخرین بازی خود در مرحله گروهی با قهرمان سال ۲۰۱۶ این رقابت ها، پرتغال، دیدار خواهند کرد.

تگ ها


الیویه ژیرو کیلیان امباپه یورو ۲۰۲۰ تیم ملی فرانسه فوتبال جهان پل پوگبا فوتبال