مردم گنبد صبور باشند/ توقعات از تیم بالا نرود

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد پس از پیروزی تیمش مقابل شهرداری ورامین گفت: پیروزی امروز نباید توقعات مردم گنبد را از تیم بالا ببرد....

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری گنبد با نتیجه سه بر صفر تیم شهرداری ورامین را شکست داد.

عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد پس از پیروزی تیمش مقابل شهرداری ورامین گفت: با بازیکنان کامل به تهران آمدیم. چیزی از ارزش‌های حریف کاسته نشد. در دور رفت مقابل تیم شهرداری ورامین مغلوب شدیم. امروز با برنامه و منظم کار کردیم و پیروز شدیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد ادامه داد: در حمله، دفاع و سایر فاکتورها، عملکرد خوبی داشتیم. به بازیکنان شایسته تیمم تبریک می‌گویم. همانطور که می‌دانید حدود ۶۰ درصد بازیکنان تیم جوان هستند. از مردم گنبد خواهش می‌کنم توقع‌هایشان بالا نرود. قرار نیست همه بازی‌ها را با نتیجه سه بر صفر پیروز شویم. مردم به این نکته توجه داشته باشند که با ابزار موجود، رو به جلو می‌رویم، آنها باید صبور باشند.

جزیده افزود: امروز بهتر از حریف کار کردیم و این دلیل بر ضعیف بودن حریف نیست. در یک ماه اخیر تیم بسیار شرایط سختی داشت. توانستیم آرامش را به تیم بازگردانیم و امروز نیز نتیجه آن را دیدیم. به هر دو تیم تبریک می‌گویم. بازی جوانمردانه‌ای را به نمایش گذاشتند.

وی در پایان گفت: برای بقا می‌جنگیم. به تیم گفته‌ایم که احتمال دارد به چالش کشیده شویم چرا که تیم جوان است. امیدوارم در ادامه همین روند را طی کنیم. تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا والیبال گنبد را به جایگاه خوبی برسانیم.

تگ ها


لیگ برتر والیبال عظیم جزیده تیم والیبال شهرداری ورامین