شکست لحظه آخری یاران سردار مقابل یووه

زنیت در شبی که ملی پوش ایرانی خود را یک نیمه در ترکیب داشت با یک گل مغلوب یوونتوس شد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم زنیت دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا را با شکست مقابل چلسی شروع کرد. این تیم در شبی که سردار آزمون را هم در ترکیب داشت با یک گل مغلوب مدافع عنوان قهرمانی شد اما در بازی دوم توانست مالمو را ۴-۰ شکست دهد. زنیت در گام سوم و در شرایطی که مثل بازی با مالمو، سردار آزمون را در ترکیب اصلی نداشت امشب به مصاف یوونتوس رفت.

یوونتوس با کسب دو پیروزی مقابل مالمو و چلسی پای به بازی سوم مرحله گروهی گذاشته بود و به دنبال کسب یک پیروزی خارج از خانه مقابل زنیت بود تا بتواند صدرنشینی خود در گروه H را تداوم ببخشد.

نیمه اول تقابل زنیت و یوونتوس گلی به همراه نداشت و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند. برخلاف یووه که در دقایق ابتدایی نیمه دوم سه تعویض برای تغییر روند بازی انجام داد، زنیت تا دقیقه ۶۱ هیچ تعویضی انجام نداد تا اینکه در این دقیقه از بازی سردار آزمون به عنوان اولین بازیکن تعویضی تیم میزبان جای آرتم زیوبا را که نتوانسته بود کار خاصی در زمین انجام دهد را گرفت.

در ادامه و با حضور سردار نیز زنیت نتوانست توفیقی در باز کردن دروازه تیم میهمان داشته باشد و در حالی که به کسب تساوی هم کم تمایل نبود، سعی در به پایان رساندن بازی با نتیجه مساوی بدون گل داشت؛ میزبان فاصله ای با رسیدن به این هدف خود نداشت که در دقیقه ۸۶ دروازه اش را باز شده دید.

دژان کولوسفسکی با یک ضربه سر غیرقابل مهار در فاصله ۴ دقیقه مانده به پایان بازی دروازه زنیت را باز کرد تا یووه با کسب سومین سه امتیاز متوالی خود در دور گروهی ۹ امتیازی شده و بالاتر از چلسی ۶ امتیازی در صدر جدول گروه H قرار بگیرد.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ سردار آزمون