دفاع تمام قد پرسپولیسی سابق از کالدرون

محمد نصرتی بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عملکرد گابریل کالدرون و دیدار برابر شهرداری ماهشهر در چارچوب جام حذفی صحبت کرد...

به گزارش مدال، محمد نصرتی در ارتباط با عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس تحت هدایت گابریل کالدرون آرژانتینی در نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم اظهار داشت: کالدرون مربی خوبی است، اما کار سختی پیش‌رو داشت، او باید با بازیکنانی کار می‌کرد که ۳ فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شده بودند و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده بودند.
وی در ادامه در خصوص مشکلاتی که کالدرون پیش‌رو داشت، تصریح کرد: موفقیت‌ها باعث شده بود انگیزه بازیکنان کم شود، اما کالدرون توانست انگیزه را به بازیکنان برگرداند و وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر بهتر شد. پرسپولیس در جام حذفی هم مدعی است و بازی آن‌ها با شهرداری ماهشهر دیدار چندان سختی نیست و شاگردان کالدرون می‌توانند از این مرحله عبور کنند.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون دیدار پیش روی پرسپولیس با شهرداری ماهشهر در جام حذفی افزود: هرچند این بازی در ماهشهر است و تیم‌های کوچک در جام حذفی مقابل پرسپولیس انتحاری بازی می‌کنند، اما تجربه شکست مقابل قشقایی، باعث شده سرخ‌پوشان هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیرند. پرسپولیس یک بازی عقب افتاده با نساجی مازندران در آزادی دارد که اگر ۳ امتیاز این بازی را کسب کند شانس این را دارد که صدر جدول را از سپاهان بگیرد.
نصرتی در پایان در مورد آینده پرسپولیس خاطرنشان کرد: کار کالدرون خوب است و امیدوارم هوادارن در نیم‌فصل دوم بیشتر تیم را حمایت کنند. در مجموع من به قهرمانی پرسپولیس با کالدرون خوش‌بین هستم.

بیشتر بخوانید:

افشاگری پیشکسوت پرسپولیس؛ از مهندسی لیگ برتر تا فامیل‌‌بازی وزیر

تگ ها


پرسپولیس گابریل کالدرون شهرداری ماهشهر جام حذفی فوتبال ایران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران محمد نصرتی پرسپولیس شهرداری ماهشهر شهرداری ماهشهر-پرسپولیس جام حذفی فوتبال