دفاع تمام قد گواردیولا از ستاره پرتغالی سیتی

پپ گواردیولا در خصوص انتقادات چند روز اخیر نسبت به برناردو سیلوا ستاره پرتغالی تیمش واکنش نشان داد...

به گزارش خبرنگار مدال، در آستانه دیدار منچسترسیتی و اورتون در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس، پپ گواردیولا در نشست خبری این دیدار در مورد دیدار حساس تیمش با تافی‌ها و حواشی پیش آمده در مورد توئیت جنجالی برناردو سیلوا صحبت کرده است.

گواردیولا در مورد دیدار تیمش مقابل اورتون به خبرنگاران گفت:

"اورتون با مربی خوبی که دارد، تیم خطرناکی محسوب می‌شود. همیشه بازی در گودیسون پارک یکی سخت‌ترین بازی‌های ما در طول فصل است. ما از سختی‌های این بازی آگاهیم و می‌دانیم که باید از موقعیت‌هایمان به بهترین نحو استفاده کنیم. ما قرار نیست در هر بازی بی‌نقص باشیم ولی تمام سعی خود را برای خوب بودن خواهیم کرد."

او همچنین در مورد حواشی به وجود آمده پیرامون برناردو سیلوا اضافه کرد:

"من درباره برناردو کاملاً شفاف توضیح دادم. اگر مردم فکر می‌کنند برناردو این طور فردی است و نژادپرست است، به کلی اشتباه فکر می‌کنند. آنها طبق یک توییت شوخی قضاوت می‌کنند و من طبق سه سال کنار او بودن. بنجامین برای برناردو مثل یک برادر است. اگر این توییت باعث رنجش فرد یا افرادی شده، قابل درک است اما آنها که برناردو را قضاوت می‌کنند، شناختی از او ندارند. او انسانی استثنایی است."

اخبار مرتبط:

پاسخ منفی ستاره بارسا به پاری‌سن‌ژرمن و منچسترسیتی

 

تگ ها


پپ گواردیولا سیتیزن‌ها توئیت جنجالی ستاره پرتغالی فوتبال جهان بنجامین مندی برناردو سیلوا منچستر سیتی اورتون اورتون-منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال