سعید مهری در تیررس سپاهان یا استقلال

هافبک تراکتور بعد از خداحافظی ناگهانی با این تیم، اکنون شوک هیجان‌انگیزی به بازار نقل و انتقالات وارد کرده است....

به گزارش “ورزش سه”، در فاصله ۴۸ ساعت تا شروع نیم فصل دوم و در حالیکه با شروع نقل و انتقالات زمستانی هنوز تنور جذب بازیکنان و انتقال بین باشگاه‌ها داغ نشده است، سعید مهری با خداحافظی ناگهانی از تراکتور شرایط را تغییر داد.

هافبک تاثیرگذار تراکتور که در ابتدای لیگ برتر در فصل نوزدهم از ماشین سازی به این تیم پیوست و طی یک فصل و نیم اخیر توانسته بود با عملکرد کم نوسان و تاثیرگذار، یکی از ستاره‌های قابل اعتنای سرخپوشان تبریزی لقب گیرد، در شرایطی که تصور می‌شد علیرغم پیشنهاداتی که دارد تا پایان لیگ جاری در این تیم بماند، ناگهان با خبر خداحافظی‌اش شوک بزرگی به تبریزی‌ها وارد کرد.

تراکتوری‌ها که امیدوار بودند با حضور رسول خطیبی در نیم فصل دوم گام بزرگی برای دستیابی به سکوهای بالاتر و حضور در جمع مدعیان بردارند، اکنون یکی از ستاره‌های خود را نیز از دست رفته می‌بینند تا شرایط علیه این تیم و کادرفنی تازه‌واردش شود.  

مهری که در ابتدای فصل نیز موردتوجه پرسپولیس قرار داشت و گفته می‌شد یکی از گزینه‌های یحیی گل‌محمدی محسوب می‌شود، در نهایت در آن مقطع نتوانست رضایتنامه خود را دریافت کند و به کار در تبریز و تراکتور ادامه داد. او اکنون در شرایطی که کمتر کسی تصور جدایی‌اش در فاصله کمتر از ۴۸ ساعت تا شروع نیم فصل دوم را داشت، به کارش در جمع تراکتور پایان داد تا بار دیگر در صدر اخبار مربوط به نقل و انتقالات قرار گیرد.

هافبک جوان و تاثیرگذار تراکتور که طی دو فصل اخیر از نظر سایت‌های آماری عملکرد موفقی از خود به جا گذاشته، با توجه به شرایط پرسپولیس و حضور میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا و احمد نوراللهی و ترافیکی که شکل گرفته، گزینه سرخ‌ها نباشد . اتفاقی که باعث می‌شود اکنون او را گزینه احتمالی سبد خرید دو باشگاه استقلال و سپاهان دانست.

استقلال در ابتدای فصل علی کریمی و روزبه چشمی را از دست داد و فرشید باقری هم در نیم فصل اول کشمکش زیادی با کادرفنی و حتی هواداران این تیم پشت سر گذاشت.

اتفاقاتی که باعث می‌شود اکنون مهری را یکی از گزینه‌های احتمالی استقلال دانست. سپاهان نیز در مسیر دستیابی به موفقیت در فصل جدید و در شرایطی که اکنون در جمع مدعیان قرار دارد، شاید بی میل نباشد ستاره‌ای دیگر را در جمع خود ببیند و از چندی پیش نیز شایعاتی درباره این انتقال با توجه به حضور مهدی کیانی در تبریز پررنگ‌تر شده بود.

با این شرایط باید دید اکنون سعید مهری در نیم فصل دوم و طی ساعات آتی کدام تیم را به عنوان مقصد نهایی خود انتخاب خواهد کرد؛ استقلال یا سپاهان و البته شاید پرسپولیس؟

تگ ها


تراکتور سعید مهری