چشمی فعلا به ایران برنمی‌گردد

مدافع ایرانی ام‌صلال تیمش را در ادامه بازی‌های جام اتحاد قطر همراهی خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، طی سالیان گذشته و پس از پایان رقابت‌های لیگ ستارگان قطر، لژیونرهای ایرانی شاغل  در این کشور به تهران برمی‌گشتند، اما امسال شرایط متفاوتی برای آنها وجود دارد و برخی از آنها باید در لیگ قهرمانان آسیا و تعدادی دیگر در جام اتحاد قطر شرکت کنند.

روزبه چشمی که پس از تثبیت بقای ام‌صلال در لیگ ستارگان قطر گفته می‌شد احتمال دارد به تهران برگردد، به دلیل باقی ماندن مدت قراردادش تا پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ با ام‌صلال و همچنین قرارداد ۱۰ ماهه‌ای که در ابتدا امضاء کرده بود، همچنان باید در قطر بماند و در جام اتحاد شرکت کند.

چشمی که فصل موفقی را همراه با ام‌صلال به پایان رساند و عملکرد خوبی با این تیم داشت، در هفته پایانی لیگ ستارگان قطر بخاطر تثبیت بقای تیمش در ترکیب قرار نگرفتن که غیبت او منجر به شکست سنگین ۵ بر یک تیمش مقابل الغرافه شد.

مدافع سابق استقلال در دو مسابقه آخری که برای ام‌صلال به میدان رفت، بازی تاثیرگذاری برابر الریان و السیلیه داشت تا تیمش به دو برد متوالی برسد و در لیگ ستارگان قطر بماند.

ام‌صلال که در گروه C جام اتحاد(فدراسیون) قطر با تیم‌های الوکره و المعیذر باید رقابت کند، از ساعت ۲۳:۳۰ امشب در نخستین مسابقه‌اش در این رقابت‌ها به مصاف المعیذر خواهد رفت و باید دید چشمی در این بازی تیمش را همراهی می‌کند یا خیر.

تگ ها


روزبه چشمی قطر ام صلال