میری: صعود مس! شاید خدا به دل ما نگاه کند

مس کرمان بعد از هفته ها ناکامی موفق به پیروزی در دیدار با رایکا و به صعود امیدوار شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیمان میری در مورد پیروزی مس کرمان مقابل رایکا بابل گفت: بازی خیلی خوبی بود ما واقعا به برد نیاز داشتیم زیرا می تواند خیلی در ادامه راه به ما کمک کند‌. باید سه بازی آینده را با برد پشت سر بگذاریم تا بتوانیم صعود کنیم. چند هفته ای بود که توپ های مان تبدیل به گل نمی شد.چند موقعیت دیگر بچه ها از دست دادند ولی توپ اولمان که گل شد همه بچه ها داشتند داد می زدند زیرا فشار از روی تیم برداشته  و کمی تیم آرام تر شد.


او در مورد گلی که به ثمر رساند ادامه داد: من بعد از ۷ هفته گل زدم و هر چه در این مدت زدیم درون دروازه نمی رفت البته کم هم بازی کردم و و بعد مدت ها در پست مهاجم بازی می کردم و گل زدم. خدا را شکر این قفل باز شد و  امیدوارم در بازی های آینده هم گل بزنم و مهم این است تیم برنده باشد که همه ما خوشحال شویم و دل مردم کرمان را خوشحال کنیم.


میری در مورد اینکه آیا مس کرمان هنوز هم مدعی صعود است یا خیر گفت: تلاشمان را تا روز آخر می کنیم‌. انشاالله خدا به دل ما و خانواده هایمان نگاه کند. در یک ماه اخیر باید بازی هایمان را با اختلاف سه، چهار گل می بردیم اما توپ های مان تبدیل به گل نمی شد. امیدوارم خدا در این ۴ هفته به ما کمک کند و ما هم تمرکز بیشتری داشته باشیم و بتوانیم در بازی های پیش رو پیروز شویم.


مهاجم مس کرمان در مورد تغییرات در کادرفنی عنوان کرد: شوکی به تیم وارد شده. آقای کاظمی یکسری تفکرات دارد و آقای مهاجری هم یکسری تفکرات داشت چند وقتی طول می کشد بچه ها به شرایط جدید عادت کنند. آقا فرهاد هم ثابت شده و مربی بزرگی  است درست مثل آقا رضا. خوشحالم که با این دو عزیز کار و تجربیات خوبی کسب کردم.


بازیکن نارنجی پوشان کرمان در مورد دیدار هفته آینده با خیبر اظهار کرد: خیبر کارش برای صعود خیلی سخت شده چون ۴۶ امتیاز دارد‌. ما خودمان شانس داریم اما بازی سنگینی است. خیبر در خانه اش شانس دارد و نشان داده تیم گردن کلفت و جانداری است ولی از حق نگذریم تیم ما هم خیلی پر زور است و برنامه داریم. امیدوارم این بازی را ببریم و به بازی با هوادار برسیم. سه فینال داریم که مرگ و زندگی است ولی دونه دونه باید جلو برویم اگر ما این سه بازی را ببریم صد در صد صعود می کنیم و به نتایج تیم های دیگر کار نداریم 


میری در پایان افزود : انسجام و فعلا خواستن دوباره بین بچه ها شکل گرفته و بدبیاری دست از سر ما برداشته. هفته های پیش هم فوتبال را عالی بازی می کردیم و با تیم حریف همه کار کردیم .در بازی با بادران دوتا توپ ما از خط بیرون آمد و ۳, ۴ تا هم بیرون رفت.  گل زدن خیلی مهم بود که ما را از فشار خارج کند که خدا را شکر این اتفاق افتاد. ما تلاشمان را می کنیم تا آخر فصل هدیه خوبی به مردم کرمان بدهیم. ما به امید زنده هستیم و هیچ چیز هنوز تمام نشده .

تگ ها


دسته یک سید پیمان میری فوتبال ایران مس کرمان فوتبال