رسمی؛ ضرر ۴۸۱ میلیون یورویی بارسا در فصل ۲۱-۲۰۲۰

اعضای هیئت مدیره باشگاه بارسلونا اعلام کردند که این باشگاه در فصل ۲۱ – ۲۰۲۰ ضرر ۴۸۱ میلیون یورویی را متحمل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، جلسه هیئت مدیره بارسلونا پنج شنبه غروب برگزار شد و این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مبلغ ۴۸۱ میلیون یورو را در فصل ۲۱-۲۰۲۰ از دست داده است. آنها همچنین اعلام کردند که بودجه مدنظر هئیت مدیره برای فصل ۲۲-۲۰۲۱ مبلغ ۷۶۵ میلیون یورو است. این بودجه باید در اجلاس نمایندگان که حدود یک ماه دیگر برگزار خواهد شد بررسی شود. 
نکته قابل توجه درباره خروجی این جلسه و بیانیه منتشر شده از سوی باشگاه این است که هیچ اشاره‌ای به شرایط ورزشی تیم پس از شکست برابر بایرن و همچنین موقعیت احتمالی و آینده رونالد کومان، سرمربی بارسا، در آن نشده است. 


اعضای هیئت مدیره همچنین به این موضوع اشاره کردند که کمتر از یک ماه دیگر آزمون راستی آزمایی در باشگاه انجام خواهد شد تا میزان مسئولیت جوزپ ماریا بارتومئو، مدیریت سابق، در در شرایط اقتصادی پیش آمده و همچنین رسوایی بارساگیت مشخص شود. 
در این بیانیه همچنین آمده که هیئت مدیره باشگاه خواهان انجام اصلاحات قانونی برای فعال کردن الکترونیکی نام نویسی اعضا و همچنین کاهش مدت زمان حکم رسمی مدیران به پنج سال است.
پیش از این برخی منابع مدعی شده بودند که شرایط و احتمال اخراج رونالد کومان نیز در جلسه امروز بررسی شده است. این مربی هلندی سه شنبه شب به همراه تیمش با نتیجه ۰-۳ در نوکمپ برابر بایرن مونیخ شکست خورد و به نظر می‌رسد که آینده‌اش روی نیمکت بارسلونا در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال