چراغ سبز اسطوره شکست‌ناپذیر برای هدایت آرسنال

پاتریک ویرا کاپیتان اسبق و اسطوره باشگاه آرسنال در واکنش به شایعات سرمربیگری‌اش در سرخ‌های لندن اعلام کرد که به هدایت توپچی‌ها علاقه دارد....

به گزارش مدال، «پاتریک ویرا» کاپیتان اسبق و اسطوره باشگاه آرسنال که تجربه قهرمانی در سه دوره لیگ برتر انگلیس با توپچی‌های لندن و کاپیتانی تیم شکست‌ناپذیران را در کارنامه می‌بیند، اکنون هدایت تیم نیس فرانسه را برعهده دارد و از شغل خود خوشحال است.

در این بین اما مدیران آرسنال پس از اخراج «اونای امری» به دنبال جذب یک سرمربی جدید هستند و از ویرا به عنوان یکی از بخت‌های اصلی این پست یاد می‌شود.

او در واکنش به این شایعات گفت: «باشگاهی که 9 سال در آن توپ زده‌اید، قطعاً شما را فراموش نخواهد کرد. اما صادقانه بگویم روی پروژه نیس تمرکز دارم. بارها تکرار کرده‌ام در اینجا احساس خوشحالی می‌کنم. پروژه جذابی داریم و می‌خواهم در آن موفق شوم. البته به پیشنهاد آرسنال نیز می‌اندیشم.»

هدایت آرسنال اکنون بر عهده «فردی لیونبرگ» گذاشته شده و او در دو دیدار ابتدایی با یک تساوی و یک شکست شروع بدی را رقم زده است.

بیشتر بخوانید:

سنگ‌پرانی سرمربی سابق منچسترسیتی برای آرسنال!

تگ ها


پاتریک ویرا آرسنال نیس توپچی‌های لندن فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس لوشامپیونه اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Patrick Vieira آرسنال نیس لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال